Menü
https://leadergamer.com.tr/beyond-good-evil-2-ilk-gorseller/
Forza Motorsport 7 13 Haziran 2017 1:23

Forza Motorsport 7’nin Xbox One X sürümü detaylandırıldı

700’den fazla araç ve 30’dan fazla yer bulunacakmış.


Microsoft’un E3 2017 etkinliği esnasındaki sunumundan sonra, Forza Motorsport 7‘nin yaratıcı yönetmeni olan Bill Giese, oyun hakkında daha fazla detaydan bahsetti. Oyun hakkında, “Turn 10 Studios tarafından yapılmış olan en teknik olarak gelişmiş, en güzel ve en geniş kapsamlı oyun.” diyerek bahsetti. Sadece bu cümleden bile istemsizce heyecanlanıyor insan. Ardından verdiği Xbox One X ile ilgili detaylar ise, oyunun hayranlarını ve hatta oyunun hayranı olmayan oyuncuları bile kesinlikle ekranlara kilitleyecek cinsten.

Forza Motorsport 7 Xbox One X

Forza Motorsport 7, öğrendiğimiz kadarıyla Xbox One X’e 4K kalitede ve 60 FPS‘lik bir performansla gelecek. Oyun içerisinde göreceğimiz 4K kalitesindeki dokular, ışıklandırma konusundaki geliştirmeler de yine Xbox One X sürümünde göreceğimiz geliştirmeler olacak. Verilen bilgilere göre, oyun içerisinde 700’den fazla araç olacak ve bunlar arasında görebileceğimiz en büyük Ferrari, Porsche, Lamborghini koleksiyonları da bulunacak. Araçlar dışında 30’dan fazla aralarında Dubai, Mugello ve Maple Valley Raveway’in de bulunduğu yer de olacak.

Bill Giese‘in verdiği bilgiler bu kadarla da sınırlı değil tabii ki. Geliştirici ekip olan Turn 10 Studios, oyuncuda gelmekte olan bir fırtına korkusu da yaşatmak istemiş. Yani, oyun içerisinde hava durumuna göre değişiklik gösteren yol şartları da bulunacak. En son olarak Forza Motorsport 7’nin PC ve Xbox One platformlarında 3 Ekim 2017 tarihinde çıkacak. Xbox One X yaması ise, konsol 7 kasım 2017 tarihinde çıkışını gerçekleştirdiğinde oyuncularla buluşturulacak. Biz şimdiden Forza Motorsport 7 için sabırsızlanmaya başladık, özellikle de 700’den fazla araç detayından sonra.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Far Cry 5 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri, fiyatı, videoları ve daha fazlası yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve son olarak Need for Speed Payback çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve dahası isimli yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde. Son olarak, E3 2017 haberlerimizi güncel bir şekilde takip etmek istiyorsanız, Facebook sayfamızı, Twitter hesabımızı veya sitemizin özel E3 2017 sayfasını takip edebilirsiniz.

Alper Dalan Editör