Forza Motorsport 7 oyununa The Fate of the Furious arabaları geliyor

Forza Motorsport 7 oyununa The Fate of the Furious arabaları geliyor

Birbirinden ikonik 10 araba oyuncuları bekliyor.

Universal Brand Development ile özel bir anlaşma yapan Microsoft, Forza Horizon 3 oyununda olduğu gibi, Forza Motorsport 7 oyununa da Hızlı ve Öfkeli film serisinden bazı arabaları duyurdu. Popüler Forza serisinin en yeni oyununa gelecek olan Hızlı ve Öfkeli arabaları ise serinin 8. filmi olan The Fate of the Furious içerisinden gelecek. The Fate of the Furious Car Pack adı altında çıkış yapacak olan bu minik ek paket, şimdilik sadece Forza Motorsport 7 oyununun Deluxe Edition veya Ultimate Edition sürümlerini alanlara sunulacak. Peki, oyunun normal sürümünü aldıysanız çok bir şey kaçıracak mısınız? Muhtemelen. Çünkü bu paket içerisinde 10 ikonik araç bulunuyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

The Fate of the Furious Car Pack ile oyuna eklenecek olan araçlar ise 1966 Chevrolet Corvette, 1968 Dodge Charger, 2015 Jaguar F-TYPE R Coupe, 1971 Plymouth GTX, 2016 Subaru WRX STI, 2018 Dodge Demon, 1951 Chevrolet Fleetline Special, 2015 Mercedes-AMG GT S, 2013 Subaru BRZ ve 2014 Local Motors Rally Fighter olarak açıklandı. Eğer dilerseniz bu 10 aracın resmi görsellerine de hemen aşağıdaki galerimizden göz atabilirsiniz.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer hikaye temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Destiny 2 inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.