Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 15.06.2021

Daha önceden sizlerle Forza Horizon 5 sistem gereksinimleri bilgilerini paylaşmıştık hatırlarsanız. Bu sefer de Forza Horizon 5 için yayımlanan ilk resmi görselleri bu haberimizde bir araya getirdik sizler için. Galerimizde yer alan görseller gerçekten fazlasıyla göz alıcı duruyor. Görsellere göz gezdirirken içiniz eriyebilir ama merak etmeyin, bu konuda yalnız değilsiniz. Zira, görsellere göz gezdirirken bizim de içimiz yandı, heyecanlanmamıza sebep oldu.

Forza Horizon 5 resmi görselleri harika görünüyor

Yukarıda paylaşmış olduğumuz galerimize göz gezdirdiyseniz, oyunun bizi büyülemekte ne kadar haklı olduğunu anlarsınız zaten. Hatırlarsanız, Forza Horizon 5 çıkış yaptığında da böyle fazlasıyla güzel görünmüştü ve bizleri mest etmeyi başarmıştı. Zaten üzerine oynanışını da ekleyince bizleri iyice kendimizden geçirmiş bir şaheser haline gelmişti. Forza Horizon 5'ten de umudumuz var elbette. Birebir aynı başarı olur mu bilemeyiz ama ya çok daha iyi olur ya da aynı seviyelerde olur diye düşünüyoruz.

Eğer siz de yukarıda paylaşmış olduğumuz görsellerden etkilendiyseniz ve sabırsızlanmaya başladıysanız, ne yazık ki biraz daha beklemeniz gerekecek. Çünkü, verilen bilgilere göre Forza Horizon 5 çıkış tarihi için henüz daha zaman var. Daha önce sizlerle paylaşmış olduğumuz Forza Horizon 5'in duyurulması ve çıkış tarihi haberinde, bu konudaki detayları paylaşmıştık. Fakat kaçırmış olanlar için, verilen bilgilere göre Forza Horizon 5 9 Kasım 2021. Yani, daha beklememiz gereken aylar var. Güzel bir şekilde gelsin de, gerisi önemli değil.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.