Forza Horizon 4 çıkışından itibaren PC platformunda HDR desteği sunacak

Forza Horizon 4 çıkışından itibaren PC platformunda HDR desteği sunacak

Oyunun önerilen gereksinimlerinin 60FPS üzerinden olduğu doğrulandı.

Gamescom 2018 etkinliğinin gerçekleşmesi ile birlikte pek çok oyuna dair ortaya çıkan söylentiler geliştiriciler tarafından doğrulandı veya yalanlandı. PC Gamer tarafından yapılan bir röportaj ile birlikte, Forza Horizon 4 hakkında merak edilen pek çok soru cevaplanmış oldu. Oyun, PC platformunda çıkışından itibaren HDR desteği sunacak ve önerilen gereksinimler oyunculara 60FPS deneyimi sağlayacak.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Forza Horizon 4 hakkında yeni bilgiler ortaya çıktı.

Bir önceki Horizon oyununun PC platformundaki çıkış döneminin oldukça zorlu geçtiğini hatırlatmak istiyoruz. Geliştiriciler bu durumun yaşanmaması için önlemlerini almışlar gibi görünüyor ki hedefi 60FPS olarak tutmuşlar. Playground sanat yönetmeni tarafından yapılan açıklamalara göre oyunun önerilen sistem gereksinimlerini karşılayan bilgisayarlar Forza Horizon 4’ü 60FPS olarak çalıştıracak.

Sanat yönetmeni Benjamin Penrose, oyunun PC sürümü hakkında fazladan bilgileri de röportaj sırasında sundu. Yönetmenin açıklamalarına göre HDR desteği için herhangi bir güncelleme beklenmeyecek ve Forza Horizon 4 çıkış yaptığı andan itibaren bu teknolojiyi destekleyecek. PC platformu için bu kadar kapsamlı hazırlanılmış olması, oyuncuların yüksek ihtimalle sıkıntı yaşamayacağı anlamına da geliyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Geliştiriciler tarafından yapılan açıklamalara göre PC oyuncularına “Ultra” Forza Horizon 4 oyun ayarlarının bile ötesine geçme imkanı tanınacak. Bu imkanların neler olduğu ve nasıl işlediği şimdilik bilinmese de güçlü bilgisayarları olan oyuncuların bu durumdan mutluluk duyacağına eminiz. 2 Ekim 2018 tarihinde PC ve Xbox One platformları için satışa sunulacak oyunu dilerseniz ön sipariş yolu ile kütüphanenize ekleyebilirsiniz.


Forza Horizon 4
Forza Horizon 4 inceleme    Haber  |  Xbox 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.