Forza Horizon 4 için ilk söylentiler ortaya çıktı

Forza Horizon 4 için ilk söylentiler ortaya çıktı

Bu söylentiler arasında oyunun nerede geçeceği de bulunuyor.

Microsoft son birkaç senedir bünyesinden çok fazla sızdırma bilgi veriyor. Öyle ki, şirketin tüm E3 2017 planları bile sızdırılmıştı. Oyunları geçtik, sunum planları bile adım adım sızdırılmıştı ve doğruydu yani. İşte bugün de başka bir isim, Microsoft tarafından geliştirilen bazı oyunlar hakkında, birkaç ufak bilgi sızdırdı. Bu bilgileri sızdıran kişi ise yeni birisi değil, güvenilir ve tanıdık bir isim. Ayrıca, şimdiden söylemekte fayda var, bu bilgileri sızdıran kişi, tüm bilgileri Xbox API üzerinden aldığını belirtti. Yani, klasik sızdırma bilgilerindeki gibi insan bir kaynak yok. Kaynak direkt olarak Xbox API. Şimdiden söyleyelim, bu sızdırma bilgiler arasında Forza Horizon 4 bile var.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Forza Horizon 4 için ilk söylentiler ortaya çıktı

Sızdırılan bilgilere göre öncelikle Microsoft yeni bir Fable oyunu geliştiriyor ve bu oyun Birleşik Krallık sınırları içerisindeki bir stüdyo tarafından geliştiriliyor. Bir diğer bilgiye göre ise Perfect Dark tekrar canlandırılacak. Bu oyunu, daha önce Gears of War serisini geliştirmiş olan The Coalition geliştirecek. Söylentilerin devamına göre ise, bir türlü çıkışını gerçekleştirememiş olan Crackdown, 4 oyuncu tarafından oynanabilir bir senaryo moduna sahip olacak.

Sıra geldi Forza Horizon 4 oyununa. Sızdırılan bilgilere göre şu an Forza Horizon 4 geliştirilme aşamasında ve oyun Japonya’da geçecek. Forza serisi haricinde, Halo serisinde de bir hareketlilik var gibi. Çünkü söylentilere göre Halo serisinin yeni oyununun çoklu oyuncu modunda, Microsoft daha fazla oyuncuya ev sahipliği yapabilir. Son olarak da Age of Empires 4 oyununun çıkış tarihi çok da uzak görünmüyor. Muhtemelen 2018 sonu veya 2019 başı gibi Microsoft bu oyunu piyasaya sürmeye hazırlanıyor olabilir.


Forza Horizon 4
Forza Horizon 4 inceleme    Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.