Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 10.10.2018

Playground Games ekibi, bildiğiniz üzere geçtiğimiz haftalarda Forza Horizon 4 ile bizleri buluşturmuştu. Biz de, oyunu almış ve güzelce incelemeye çalışmış, fikirlerimizi sizlerle paylaşmıştık. Eğer hala inceleme yazımızı okumadıysanız, buraya tıklayarak ulaşacağınız inceleme yazımıza göz gezdirebilirsiniz. Oyunun gerçekten başarılı olduğunu inceleme yazımızda da fazlasıyla ve defalarca dile getirmiştik. Playground Games ekibi tarafından verilen yeni bilgilere göre Forza Horizon 4, daha ilk haftadan 2 milyon oyuncuya ulaşmayı başarmış bile.

Forza Horizon 4 ile ilgili çok detaylı başarı bilgileri paylaşıldı

Forza Horizon 4’un ne kadar başarılı bir yapım olduğunu bildiğimizden, bu oyuncu sayısı bizleri pek de şaşırtmadı aslında. Fakat, paylaşılan tek bilgi de bu olmadı zaten. Verilen bilgilere göre, Mixer, Twitch, YouTube ve Facebook’ta, 9 Ekim 2018 tarihi itibari ile 4.6 milyon saat Forza Horizon 4 oynanış videoları izlenmiş. Oyuncuların resmen Forza Horizon 4’a aç olduğunu düşünüyorsunuz daha şimdiden, değil mi? Durun, daha bitmedi paylaşılan bilgiler.

Playground Games ekibinin verdiği bilgilere göre, Forza Horizon 4 oyuncuları 822.7 milyon mil yoldan daha fazlasını kat etmiş. Bahsi geçen bu 2 milyondan fazla oyuncu, 4.1 milyon adet eve sahip. 74.4 milyon araca sahip oldukları da, paylaşılan bilgiler arasında bulunuyor. Yine, bahsini etmekte olduğumuz bu 2 milyon oyuncu, toplamda 377.7 milyon yol keşfetmiş. Bu yapımın gerçekten başarılı olmadığını söylemek büyük bir ayıp resmen. Bütün bunları, daha çıkışının ilk haftalarında başarmış olması, gerçekten güzel bir ayrıntı.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.