Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 12.09.2018

Her ne kadar bugüne kadar çıkan bir sürü yarış oyunu sayesinde yarış oyunlarına doymaya başlamış olsak da Forza Horizon 4 hala bizleri başarılı bir şekilde heyecanlandıran yarış oyunları arasında yer alıyor. Eğer siz de Forza Horizon 4 bekleyenler arasındaysanız, oyunu denemek için muhteşem bir fırsatınız var demektir. Zira Forza Horizon 4 Demo sürümünün Microsoft Store sayfasında belirtilen çıkış tarihine göre Forza Horizon 4 Demo, bugün içerisinde biz oyuncuların beğenisine sunulacak.

Forza Horizon 4 Demo sürümü 12 Eylül 2018 tarihinde çıkıyor

Forza Horizon 4 Demo sürümünün Microsoft Store sayfasında verilen bilgilere göre deneme sürümünün bugün bizlere sunulması gerekiyor. Fakat bu haberimizi sizlerle paylaştığımız esnalarda ne yazık ki herhangi bir indirme butonu mevcut değil sayfada. Eğer Forza Horizon 4 Demo çıktığında indirmek isterseniz, buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz sayfayı kullanabilirsiniz. Her ne kadar şu ana kadar indirme özelliği açılmamış olsa da, muhtemelen günün ilerleyen saatlerinde oyuncular için kapılarını açacaktır.

Eğer Forza Horizon 4 Demo sürümünü indirmeye ve denemeye niyetiniz varsa, deneme sürümünün sistem gereksinimlerine dikkat etmenizde de fayda var. Bu sistem gereksinimlerini de zaten Forza Horizon 4 Demo Microsoft Store sayfası üzerinde bulabilirsiniz. Forza Horizon 4 Demo sürümünün Microsoft Store sayfasındaki açıklamalara bakacak olursak eğer, sabit diskinizde en azından 27,83GB’lık bir alana ihtiyacınız olacak demektir. Ayrıca minimum olarak da NVIDIA 650 Ti ekran kartına ihtiyacınız olacağı, sistem gereksinimleri kısmında belirtilen bilgiler arasında yer alıyor.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.