Forza Horizon 4 Battle Royale modlu oyunlara katılıyor

Forza Horizon 4 Battle Royale modlu oyunlara katılıyor

Oyun dünyası gün geçmiyor ki şaşırtıcı bir yenilikle bizleri şaşırtmasın.

Forza Horizon serisinin en son oyunu olan Forza Horizon 4 de Battle Royale modu içeren oyunlara katılıyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Oyun dünyası gün geçmiyor ki şaşırtıcı bir yenilikle bizleri şaşırtmasın. Forza Horizon serisinin son oyununa bugün gelen güncelleme ile yeni bir mod eklendi. The Eliminator adlı oyun modu arabalarla oynanan bir Battle Royale maçı.

forza horizon 4 the eliminator battle royale

Bugün ücretsiz bir güncellemeyle yayınlanan yeni mod, 72 Forza Horizon 4 yarışçısının İngiltere’nin farklı yerlerinde birbirleriyle rekabet içinde sona kalan yarışçı olma yarışına girmesine imkan sağlıyor.

Siz sormadan söyleyelim, artık Stonehenge’i veya Edinburgh sokaklarını bu rekabet içerisinde birbirine katabileceksiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Bu yeni oyun modunda, oyuncular Battle Royale bölgesi küçüldükçe küçülürken, yeni kamyonetler ve daha hızlı arabalar kazanmak için kafa kafaya yarışları kazanmaya çalışacak.

Her oyuncu başlangıç aracı olarak klasik 1965 Mini Cooper ile yarışa başlayacak. Diğer Battle Royale oyunlarında olduğu gibi, The Elimination’da Car Drop adını alan rastgele hava destekleri ile bularak daha iyi arabalara erişim sağlanabilecek.

Buna ek olarak yukarıda bahsettiğimiz yarışlarda galip gelerek arabalarını yükseltebilecekler. Söylemekte fayda var, yarışlarda elenenen yarışçılar elenecek.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Bu moda açılışında yerel saat ile bugün akşam saat 9’da erişime açıldığında özel bir mini kampanya ve ödüller eşlik edecek. Bunlar arasında 2008 Renault Mégane R26.R, 2016 Porsche 911 GT3 RS Pre-Order Edition, 1970 Mercury Cougar Eliminator ve karakteriniz iin Eliminator markalı kıyafeti de var.

Oyun modunun güncellemisinin resmi videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.


Forza Horizon 4
Forza Horizon 4 inceleme    Haber  |  PlayStation  |  Xbox 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.