Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 18.07.2018

Günümüzün heyecanla beklenen yarış oyunlarından bir tanesi olan Forza Horizon 4 hakkında daha önceden çok önemli bilgileri zaten öğrenmiştik. Hatırlayabileceğiniz üzere, Microsoft Store tarafından yanlışlıkla oyunun dosyalarının indirmeye açılması, oyun içerisinde bizleri karşılayacak araç listesi ile bizleri baş başa bırakmıştı. Eğer hala araç listesini görmediyseniz, buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz haberimizi kontrol edebilirsiniz. Şimdi ise, oyun için 1 saat uzunluğunda bir oynanış videosu paylaşıldı. Tabii, bu sefer yanlışlıkla olmadı.

Forza Horizon 4 için 1 saatlik oynanış videosu paylaşıldı

Forza Horizon 4 için paylaşılan oynanış videosu ile, oyunu daha yakından tanıyoruz

Hemen aşağıda sizlerle paylaşmış olduğumuz video, haberimizde sizlere bahsetmekte olduğumuz oynanış videosu. 1 saat gibi büyük bir uzunluğa sahip olan video sayesinde, merakla beklediğimiz Forza Horizon 4’u çok daha yakından tanıma fırsatı elde ediyoruz. 450’den fazla önemli araca ev sahipliği yapacak olan oyun, biz oyuncuların huzuruna 2 Ekim 2018 tarihinde çıkacak. Bu yıl gerçekten yarış oyunlarına fazlasıyla doyacağız gibi görünüyor. Bakalım, bu yapım ile birlikte bizleri ne gibi yeni tecrübeler bekliyor?

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.