Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 02.06.2020

Fortnite oyununun geliştiricileri kesinlikle gelecekteki güncellemelerle ilgili büyük ipuçlarını vermenin hayranıdır. Choppas‘ın gelişini önceden belirleyen helikopter pistlerini hatırlıyor musunuz? Şimdi, tüm işaretler oyunun bir sonraki büyük güncellemesinde tamamen su dolu bir haritayı gösteriyor. Dextero‘nun söylediği gibi oyuncuların son birkaç haftadır gizemli su birikintilerinin görünümünü bildiriyorlar. Daha sonra Mayıs ayı sonunda Fortnite’ın sızıntılarını gösteren hesap @FortTory su altında yüzmek için bazı güncellenmiş animasyonları ortaya çıkardı. Şimdi de Playstation Store, Fortnite’ın Battle Royal simgesini şu şekilde güncelledi.

Önceden sadece bizim için bir öngörüydü fakat Playstation Store’deki fotoğrafının da değişmesiyle artık neredeyse kesin olarak bakılmaya başlandı. Zaten bildiğiniz üzere Epic Games böyle önceden duyurma işlerini oldukça seviyor gibi görünüyor. Neredeyse bütün haritayı su kaplayacak bir biçimde oynayacağımız Fortnite’nin yeni sezonu nasıl olacak merakla bekliyoruz. Değerli okurlarımız Epic Games tarafından bu hafta içerisinde ücretsiz dağıtılacak oyunu da kaçırmayın. Fortnite Bölüm 2 Sezon 3’ün ertelenmesi hakkındaki haberimize ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Kaynak: https://www.engadget.com/sony-leak-basically-confirms-next-fortnite-season-will-have-a-flooded-map-120827504.html

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.