Fortnite için v3.3 güncellemesi yayımlandı

Fortnite için v3.3 güncellemesi yayımlandı

Oyunun Save the World ve Battle Royale kısmına yepyeni içerikler eklendi bu güncelleme ile.

Epic Games, Fortnite için v3.3 güncellemesini yayımladı ve güncellemenin yayımlanması ile birlikte, güncellemenin detayları da açıklandı. Dilerseniz öncelikle bu güncellemeyi bir özetleyelim: v3.3 güncellemesi ile oyunun Battle Royale moduna Remote Explosives ve Supply Llama gibi ögeler ekleniyor. Oyunun Save the World moduna ise Luck of the Storm Questline ve Shamrock Reclaimer Outlander ekleniyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Fortnite için v3.3 güncellemesi yayımlandı

Fortnite v3.3 güncellemesi detayları (Battle Royale)

Oyunun Battle Royale moduna bu güncelleme ile öncelikle dediğimiz gibi Remote Explosives eklendi. Rare seviyesinde olan Remote Explosives; Supply Llamas, Treasure Chests, Floor Loot veya Supply Drops içerisinde bulunabiliyor. Ayrıca bu patlayıcı bombalardan elinizde en fazla 10 adet tutabiliyorsunuz. Tabii Remote Explosives oyuna eklenince, doğal olarak bir başka bomba da oyundan çıkartıldı. Oyundan çıkartılan bomba ise Smoke Grenade oldu.

Tüm bunlar haricinde oyunun Battle Royale moduna yeni bir mini oyun modu da eklendi. Daha doğrusu ekleniyor. Epic Games ekibinin dediğine göre yeni oyun modunun adı Blitz ve bu mod, 19 Mart 2018 tarihinde oyuna eklenecek. Bu moddaki karşılaşmalar çok kısa sürecek. Epic Games ekibinin dediğine göre bu oyun modunda karşılaşmalar en fazla 15 dakika sürüyor. Ayrıca bu modda ganimet bulma şansları yüksek, elde edebileceğiniz odun ve demir gibi ögelerin oranları yüksek ve canınız da neredeyse iki katı. Yani bu bir kaos modu. Hızlı ve yok edici.

Fortnite v3.3 güncellemesi detayları (Save the World)

Eğer Battle Royale yerine oyunun Save the World modunu oynuyorsanız, sizleri onlarca yeni içerik bekliyor olacak bu güncellemeden sonra. Çünkü yapılan açıklamalara göre Save the World moduna Luck of the Storm görevleri ekleniyor. Luck of the Storm, Spring it On! kategorisinin içerisinde bulunuyor. Bu görevleri bitirebilirseniz Epic Leprechaun Survivor, Luck Demolisher Wildcat, Highland Warrior Wildcat ve Battle Hound Jonesy ögelerinden çoğunu kazanabiliyorsunuz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Fortnite
Fortnite İnceleme    Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.