Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Onur Demirel, Editör Yazım tarihi: 09.05.2018

Epic Games ve People Can Fly’ın geliştiriciliğini üstlendiği co-op hayatta kalma oyunu Fortnite için Twitch Prime ile elde edilebilen ikinci kozmetik paketi geldi. Twitch Prime, yayın platformunun seyircilerine sunduğu bir üyelik seçeneği. Yayıncılara ücretsiz üyelik gibi özellikler sunan Prime, ünlü Batte Royale oyunu Fortnite için daha önce de bir kozmetik paketi sunmuştu.

Fortnite Twitch Prime

Prime ilk kez kullanacak oyuncular için 1 aylığına ücretsiz gelmekte. Devam eden aylarda ay başına 12.99 Euro olan üyelik seçeneği, üyelerine özel gelen emojilerle ve özelleştirme seçenekleri ile üyeler arasında oldukça popüler.

Fortnite, her ne kadar oynaması ücretsiz olsa da ücretli olarak sunulan kozmetik paketleri oyunculara bir çok özelleştirme seçeneği sunmakta. Yeni sezonla birlikte gelen kozmetik içerikler popüler Battle Royale oyununun oyuncularına bir çok özelleştirme seçeneği sunmuştu, bu kampanya ile birlikte gelen kozmetik set ile oyuncular karakterlerini daha benzersiz karakterler tasarlayabilecek.

Twitch Prime ile Fortnite Paketi nasıl temin edilir?

  • Aktif bir Prime hesabınızın olması gerekmekte.
  • Epic Games hesabınız ile Twitch hesabınızı Epic Games hesabınız üzerinden bağlayın.
  • Yayın platformuna giriş yaptığınız zaman bildirim olarak sunulan Yeni Prime Ganimeti ve “Twitch hesabınıza eklendi” mesajı almanız gerekmekte.
  • Fortnite’a giriş yapın ve ganimetinizi toplayın.
  • Not: Ganimetinizi sadece bir platform üzerinden temin edebilirsiniz.

Prime paketine ek olarak oyuncular şu anda kısa bir süreliğine kullanıma sunulmuş Thanos karakteri ile de oynayabilmekte. Düşmanlarınızı Thanos olarak yenmek için yapmanız gereken tek şey haritada gizlenmiş Sonsuzluk Eldiveni’ni bulmak.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.