Fortnite oyununda, sınırlı bir süre için Teams of 20 modu var

Fortnite oyununda, sınırlı bir süre için Teams of 20 modu var

Ekipler biraz fazla mı büyüdü sanki?

Battle Royale türü oyun denildiğinde, akla direkt 2 oyun geliyor. Birincisi PlayerUnknown’s Battlegrounds, diğeri ise Fortnite. Her iki oyun da, kendi çaplarında bir sürü rekorlar kırmayı başardı ve günümüzün en başarılı oyunlarından olmaya hak kazandı. Bu haberimiz ise, PlayerUnknown’s Battlegrounds’tan ziyade, Fortnite hakkında. Fortnite, ara sıra oyuncuları için sınırlı süreli oyun modları getirmeyi seven bir yapım. Bu haberimize konuk olmasının sebebi de, yine kendisi için getirilmiş olan bir sınırlı süreli Teams of 20 modu.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Fortnite oyununda, sınırlı bir süre için Teams of 20 modu var

Fortnite için Teams of 20 modu duyurusu yapıldı.

Teams of 20 adı ile karşımıza çıkan bu yeni modda, 20 kişilik 5 takım bulunuyor. 20 kişilik 5 takımın kapışmasına şahit olduğumuz bu yeni oyun modu, Fortnite’a farklı bir bakış açısı katacağa benziyor. Tabii, sadece kısa bir süre için geçerli ne yazık ki bu. Sonra tekrar oyundan kaldırılacak kendisi ne yazık ki. Fakat, henüz daha yeni bir mod olduğu için, hala tadını çıkarmak için bayağı bir zamanın mevcut olduğunu söylemek mümkün. Eğer kaçırmak istemiyorsanız bu modu, doya doya 5 takımlı kapışmaların tadını çıkarabilirsiniz.

Oyun için gösterilen yeni Teams of 20 modu için, bir de güzel bir fragman yayımlandı. Haberimizin en sonuna, izleyebilmeniz için yerleştirmiş olduğumuz duyuru fragmanı, Teams of 20 modu hakkında bilmek isteyeceğiniz her türlü bilgiyi görsel olarak anlatıyor zaten. Biz, en iyisi lafı çok daha fazla uzatmadan, sizi fragman ile baş başa bırakalım. Hem, belli mi olur? Oyunu bırakmış olanların dahi ilgisini çekebilir.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.