Fortnite Oyun Alanı modu 5.10 güncellemesiyle geri geliyor

Fortnite Oyun Alanı modu 5.10 güncellemesiyle geri geliyor

Oyuncuların gözü yollarda kalmıştı.

Birçok oyunu tarafından sevgiyle ve ilgiyle karşılanan Fortnite Oyun Alanı modu ilerleyen zamanlarda gerçekleşecek 5.10 güncellemesiyle geri gelecek. Epic Games bu mod ile ilgili olarak, “Aldığımız geri dönüşlere bakmamızla birlikte bu oyun seçeneğini bir etkinlikten ziyade süresiz bir şekilde oyuna eklemek istiyoruz.” yorumlarını yapmıştı. Bu güncelleme ile birlikte süresiz bir şekilde eklenecek mi bilmiyoruz. Fakat bu gidişle belli oluyor ki Fortnite Oyun Alanı, düşündüğümüzden de erken gelecek.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Fortnite Oyun Alanı modu 5.10 güncellemesiyle geri geliyor

Fortnite Oyun Alanı modu 5.10 güncellemesiyle geri geliyor

Oyun modunun geri geleceğine dair açıklama Twitter üzerinden yapıldı. Fortnite resmi Twitter hesabında bir hareketli görüntü eşliğinde gönderi paylaşıldı. Epic Games’ın bildirmiş olduğu tarih, 25 Temmuz 2018 olarak not edilmiş durumda. Güncellemenin de hemen hemen aynı tarihlerde yapılması bekleniyor. Ayrıca Twitter gönderisinde, “5.10 güncellemesinin notları için beklemede kalın.” notu da göze çarpan bir diğer detay. Mod bir takım yenilikler de içeriyor. Özel olarak takım seçebilme opsiyonu, hali hazırda oyunda olmasına rağmen moda eklenen golf arabası ve daha bol ekipman temin edebilme ayarlamaları Fortnite Oyun Alanı için eklenenler arasında.

Bilmeyenler için bu oyun modunu anlatırsak neden bu kadar sevildiğini anlayabilirler. Takımınız ile birlikte arenaya giriş yapıyorsunuz; kan yok, ölüm yok. Oyunun içerdiği inşa etme mekaniklerini kullanarak yapıtlar yapabildiğiniz bir mod. Materyal elde etme şekliniz orijinal Battle Royale modundaki gibi olsa da, o moda nazaran daha hızlı ve daha çok materyal elde edebiliyorsunuz. İsterseniz bir şato yapın, isterseniz bir kale. İsterseniz eğlenceli bir parkur, isterseniz depo. Tek sınırınız var, o da hayal gücünüz.

Oyun, 5.10 güncellemesi için gün sayarken meydana gelen tek yenilik bu değil. Daha önceki yazımızda da belirttiğimiz gibi Founder’s Pack satın alan kişiler için ücretsiz iki içerik de gelenler arasında. Ayrıca başka bir yazımızda da belirttiğimiz gibi mağaza her daim canlı ve yeni tutulmaya çalışılıyor. Geçenlerde paylaştığımız başka bir yazı içerisinde de takas sisteminin sızdırılmış olduğunu belirtmiştik. O cepheden resmi bir açıklama hala gelmedi fakat 5.10 güncellemesi bu takas ve hediyeleşme sisteminin getirildiği güncelleme neden olmasın?

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR


Fortnite
Fortnite İnceleme    Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.