Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Mahmut Emin Uluç, Editör Yazım tarihi: 05.09.2021

Epic Games’in popüler Battle Royale oyunu Fortnite, günden güne gelişmeye devam ediyor. Oyunun yeni sezonu için yeni detaylar belli oldu. 2.Bölüm Sezon 7 Operation Sky Fire adıyla çıkış yapacak. Ayrıca yeni sezonun çıkış tarihi belli oldu.

Fortnite Operation Sky Fire 12 Eylül’de geliyor

Epic Games‘e göre 12 Eylül TSİ 23.00’dan itibaren Ada’nın kaderi “sizin elinizde” olacak. Mesela, 7. Sezon başladığında adaya gizemli, istilacı bir uzaylı ordusu saldırdı. İstilacılar hakkında pek bir şey bilinmiyor ama yine de savaştınız.

Şimdi, Alien Mothership, gözünü IO’nun Corny Complex’teki gizli üssüne dikti, ancak Dr. Slone’un İstilayı kesin olarak sona erdirmek için bir planı var. Sezon boyunca IO için gizli bir ajan olarak çalıştıktan sonra, nihayet sızma ve işgale son verme zamanı geldi. Operasyon: Gökyüzü Ateşi bu bölümün sonu olacak ve ücretsiz, tek seferlik bir etkinliktir ve tekrarlar mevcut olmayacaktır. Herkes, başlamadan 30 dakika önce canlı etkinlik ile 16 arkadaştan oluşan tam bir lobi ile etkinliğe katılabilecek. Daha fazla hazırlanmak için Bar’larınızı sezonun Bargain Bin Wild haftası Operation Sky Fire başlamadan önce toplayıp harcadığınızdan emin olun. Ayrıca kalan tüm Destansı Görevleri, Superman görevlerini tamamlamanız ve Battle Stars’ı önceden değiştirmeniz gerekecektir.

2.Bölüm 7.Sezon, Operation Sky Fire adıyla 12 Eylül’de geliyor. TSİ 23.00’da yeni sezon gelmiş olacak. Epic Games oyunu desteklemeye devam ediyor. Özellikle yeni gelen karakterler ve etkinliklerle bunu görüyoruz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.