Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 01.06.2018

Battle Royale türünün en başarılı örneklerinden biri olan Fortnite’ı, zaten iOS işletim sistemine sahip cihazlar da dahil olmak üzere, neredeyse bütün güncel platformlar üzerinde oynayabiliyorduk. Fakat Nintendo Switch dışında bulunan neredeyse bütün güncel platformlar için çıkışını gerçekleştirdi. Aklımızdan, “Acaba bu platforma da çıkar mı ki?” şeklinde sorular geçirirken sızdırılan yepyeni bilgi, oyunu Nintendo Switch üzerinde de göreceğimize dair işaretler verdi.

Fortnite, Nintendo Switch için de çıkmaya hazırlanıyor olabilir

Nintendo Switch için Fortnite listelenmiş bulunuyor

Hemen yukarıda görebileceğiniz görsel, Nintendo Switch platformu için E3 2018 esnasında gösterilecek olan oyunları bizlere sergiliyor. Haberimize kaynak olan bu belgenin 4chan üzerinden paylaşılmış olduğunu belirtmemizde de fayda var. Fortnite’ın Dünyayı kurtarma modunu içerecek mi bilemiyoruz ama Battle Royale modunun aşırı yüksek ihtimalle bulunacağına inanıyoruz. Tabii, resmi bilgiler E3 etkinlikleri esnasında verilir bu konu ile ilgili.

Aynı zamanda, en azından konsol için ne gibi yapımları göreceğimizi de az çok öğrenmiş olduk böylece. Bizleri büyük şaşkınlığa uğratacak olan tek yapım Fortnite olmadı tabii. Aynı zamanda listede bulunan Killer Queen Black de, bizleri şaşırttı. Ayrıca, Starlink için resmi bir çıkış tarihi duyurusu da göreceğiz gibi görünüyor. Bunun dışında şaşırtan pek bir isim yok gibi görünüyor. Bakalım, E3 2018 etkinlikleri esnasında listede bulunanlar dışında bir yapım görecek miyiz? Umarız ki, bizlere E3 2018 etkinliklerinde listede bulunanlardan farklı yapımlar da gösterirler.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.