Fortnite Nintendo Switch için çıkışını gerçekleştirdi

Fortnite Nintendo Switch için çıkışını gerçekleştirdi

Oyunu diğer tüm platformlardaki arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceksiniz.

Epic Games tarafından geliştirilen oynaması ücretsiz battle royale oyunu Fortnite, geçtiğimiz gün Nintendo Switch için çıkışını gerçekleştirdi. İlk olarak İnternet üzerinde ortaya çıkan tartışmalarda bu platforma geleceği sızdırılan oyun, E3 2018 sırasında oyuncular ile buluştu. Halihazırda PC, PlayStation 4, Xbox One ve mobil cihazlarda oyunu arkadaşlarınızla oynuyorsanız bu platformda da devam edebileceksiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Fortnite Nintendo Switch için çıkışını gerçekleştirdi

Çarpaz platform desteğinin oyunun çıkışından itibaren sunuluyor olmasının oyuncuları oldukça memnun edeceğini düşünüyoruz. Fortnite’ın Nintendo Switch için çıkış yapacağı bilgisi ilk olarak 4chan üzerinde ortaya çıkmış daha sonrasında ise söylentiler yoluyla güçlenmişti. Nintendo’nun E3 2018 sunumunda bahsedilmesinin hemen ardından oyun indirmeye açıldı ve oyuncuların deneyimine sunuldu.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Android sürümü de yolda olan Fortnite’ı diğer bütün platformlardaki arkadaşlarınız ile birlikte Nintendo Switch üzerinden oynayabiliyorsunuz. Dilerseniz hemen aşağıdan tanıtım videosunu izleyebileceğiniz Switch sürümü, bütün sürümler ile aynı içerikleri sunacak. Herhangi bir eksik unsurun bulunmuyor olması, Epic Games’in bu platformu tam olarak desteklediğini gösteriyor diyebiliriz.

Fortnite Nintendo Switch sürümüne nasıl ulaşabilirim?

Oyunu dijital olarak indirme yoluyla şu andan itibaren cihazınıza kurabilir ve oynamaya başlayabilirsiniz. Bunu yapmak için ise Nintendo eShop’a girmeniz ve oyunun sayfasına ilerlemeniz yeterli. Tamamen ücretsiz olan Fortnite Battle Royale, sizleri tam karşınızda bekliyor olacak. Oyunun indirmesini tamamladığınız anda 100 oyuncu ile savaşmaya başlayabilecek ve inşa yeteneklerinizi ortaya koyabileceksiniz. Hemen yukarıdan oyunun Switch sürümünün tanıtım videosunu izlemeyi unutmayın.


Fortnite
Fortnite İnceleme    Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.