Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 23.07.2018

Battle Royale türünün başarılı örneklerinden biri olarak gösterebileceğimiz Fortnite, her geçen gün oyuna yepyeni içerikler ekliyor. Eklenen içerikler bazen oyun modları oluyor, bazen görsel değişiklikler yapan kozmetik eşyalar, bazen de silahlar oluyor. Bu haberimizde, sizlere oyuna eklenen köpek balığı temalı kozmetik eşyalardan bahsedeceğiz. Shark Week adı verilen haftayı kutlamak isteyen oyun, bizlere artık 3 yeni içerik sunuyor. Bu içeriklerden ilki karakter kostümü, diğeri kazma kostümü ve diğeri de bir emote.

Fortnite içerisindeki köpek balığı temalı eşyalarla tanışın

Fortnite, Pazar günü başlayan Shark Week’i yeni içeriklerle kutladı

Haberimiz içerisinde bulunan görselde, sizlere bahsetmekte olduğumuz yeni köpek balığı kostümlerini görebilirsiniz. Sol tarafta karakterimizin kostümü bulunuyorken, sağ tarafta kazmanın kostümü bulunuyor. Hemen aşağıda ise, yeni güncelleme ile Fortnite’a eklenen yeni emote ile ilgili bir hareketli görsel bulunuyor. Bahsettiğimiz hareketli görsel, oyunun resmi Twitter profili tarafından paylaşılmış bulunuyor. Yeni içerikler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.