Canlı LeadergamerTV Sea of Thieves oynuyoruz

Fortnite oyuncuları, kız arkadaşlarına teklif etmek için oyunu kullanıyorlar

Fortnite oyuncuları, kız arkadaşlarına teklif etmek için oyunu kullanıyorlar

Yoksa, Fortnite da mı Metin2 oluyor?

Battle Royale türünün başarılı örneklerinden biri olan Fortnite, oyuncular için büyük bir yere sahip kesinlikle. Zaten, bu bahsini ettiğimiz durumun da, oyuncular için ne kadar geçerli olduğunu bu haberimiz ile birlikte sizlere 1 kez daha ispatlamış olacağız. Artık oyuncuların hayatının bir parçası haline gelen Fortnite, şimdi de oyuncuların kız arkadaşlarına çıkma teklif ettikleri yer halini almaya başladı.

Fortnite oyuncuları, kız arkadaşlarına teklif etmek için oyunu kullanıyorlar

Fortnite, artık arkadaşlık sitelerine benzemeye başladı

80’li ve 90’lı yıllarda büyümüş olan takipçilerimiz, muhtemelen bizler gibi bu durumu bir hayli yadırgamış olabilir. Fakat, ne yazık ki durum gerçek. Tabii, böyle olacağı da aslında uzun bir süre önce kendisini belli etmişti. Metin2 gibi oyunlarda, yana döne sevgili arayan oyuncu kitlesini hatırlamamanıza imkan yok. Fornite da, artık Metin2 gibi olmaya başladı bu konuda. Liseye giden öğrenciler, ciddi anlamda baloya gidebilecekleri kız arkadaşlarını, Fortnite oyunu içerisinde aramaya başladı.

Liseli öğrenciler, kız arkadaşlarını baloya davet etmeden önce, gizlice hazırlık yapıyorlar. Haberimizin en altından izleyebileceğiniz videoda da görebileceğiniz üzere, yapılan hazırlıklar en sonunda işlenmeye başlıyor. Haberimizin konuğu olan Fortnite videosunun sahibinin yorumuna göre, bu taktik gayet başarılı olmuş. Yani, kız arkadaşı hazırlanmış olan videoyu beğenmiş. Metin2’den farkı, teklif etmek için biraz daha emek veriliyor olması. Zira, o hazırlanan yapılar, kendiliğinden oluşacak şeyler değil. Oyunun Türkiye’deki hayranları da, kız arkadaşlarına teklif etmeden önce bu videoyu izlemeli.

Asked my girlfriend to prom in Fortnite (she liked it btw) from FortNiteBR


Fortnite
Fortnite İnceleme    Haber 


Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın