Fortnite için birçok oyuncuyu sevindirecek bir mod duyuruldu

Fortnite için birçok oyuncuyu sevindirecek bir mod duyuruldu

Birçok oyuncunun beklediği o mod yolda ve hem de Fortnite'ın kendi elementleri ile birlikte.

Fortnite da artık günümüz kervanına katılmış durumda. Bahsini etmiş olduğumuz kervan, Battle Royale oyun modu kervanı. PlayerUnknown’s Battlegrounds ile zirvelere ulaşmış olan Battle Royale modu, artık Fortnite için de duyuruldu ve yapılan duyuruya göre yolda olan oyun modu, bulunduğumuz ayın sonlarında oyuncuların beğenisine sunulacak. Ayrıca, duyuru için yepyeni bir fragman yayımlandı ve haberimizin en sonunda sizleri bekliyor.

Fortnite

Fortnite için yapılan Battle Royale oyun modu, alışageldiğimiz Battle Royale oyun modundan eksiksiz bir durumda. 100 oyuncunun devasa bir haritada kıyasıya çekiştiği oyun modunda, yine sona kalan oyuncu kazanıyor. Fakat, normal Battle Royale modundan bir küçük farkı var ki, o da Fortnite‘ın kendi bünyesinde bulundurduğu inşa özelliklerinin de, alışageldiğimiz Battle Royale modu içerisinde bulunuyor olması. Oyun için duyurusu yapılan Battle Royale modu 26 Eylül 2017 tarihinde oyuncularla buluşacak.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer hikaye temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Destiny 2 inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın