Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Talha Şahin, Editör Yazım tarihi: 07.04.2019

Battle Royale denilince akla ilk olarak gelen oyunlardan biri, hiç şüphesiz Fortnite. Gerek eğlenceli oynanışı, gerek ücretsiz oluşu, oyunu sektöründe bir hayli yukarıya çekti. Her geçen gün yeni bir güncelleme ve eklenti ile gündeme gelen Fortnite, şimdi de Reboot Van ile gündeme geldi. Geliştirici ekip Epic Games, oyunla ilgili gelecek güncellemede Reboot Van olacağını ve artık oyuncuların yeniden dirilebileceğini söyledi.

Fortnite oyuncuları Reboot Van ile dirilebiliyor

Reboot Van sistemine, Apex Legends oyuncuları hiç de yabancı değil. Takım arkadaşınız öldüğünde onun envanterinden bir parça alıyordunuz ve onu diriltme noktalarına götürüyordunuz. Böylece, ölmüş olan arkadaşınız yeniden oyuna dönmüş oluyordu. Fortnite’ta ise takım arkadaşınızı diriltirken kamyonet havaya bir ışık demeti atacak ve bununla birlikte oldukça yüksek bir ses çıkaracak.

Yani, arkadaşınızı canlandırmayı isterseniz, etraftaki oyuncuların üzerinize koşacağına emin olabilirsiniz. Tabii, takım arkadaşınızın hiçbir şey olmadan dirileceğini de hesaba katmayı unutmayın. Tüm bunlar için yapmanız gereken, takım arkadaşınızın oyuna veda ederken arkada bıraktığı Reboot Card eşyasını bulmak. Bir kez kullanıldığında, kamyonet kendisini bekleme süresine alacak ve bir süre kullanım dışı kalacak.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.