Fortnite Güdümlü Roketatar silahını geri getirmeye hazırlanıyor

Fortnite Güdümlü Roketatar silahını geri getirmeye hazırlanıyor

Oyuncular tedirgin, oyuncular korkmuş.

Battle Royale konusunda EA’e bile esin kaynağı olan başarılı oyun Fortnite, gelecek güncellemelerden haberler paylaştı. Sezon 5 ile birlikte oldukça aktif bir dönem yaşıyor. Hafif Makineli Tüfeklerin güçsüzleştirilmesi, mobil platformlarındaki kazancını arttırması ve daha bir çok haber var. Fakat yeni gelen duyurulara göre Fortnite Güdümlü Roketatar silahını geri getirmeye hazırlanıyor. Oyuncular ise bu fikre pek sıcak bakamıyor. Sebebi ise belli. Güdümlü oluşundan ötürü kullanması herhangi bir zorluk gerektirmiyor ve oyuncuların oyun keyfini bölecek kadar güçlü.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Fortnite Güdümlü Roketatar silahını geri getirmeye hazırlanıyor

Fortnite Güdümlü Roketatar silahını geri getirmeye hazırlanıyor

Bundan bir süre önce Epic Games, Battle Royale için yeni bir silah getirmişti. Fortnite Güdümlü Roketatar güncellemesi eklendiği zaman, oyuncular kendi istekleri doğrultusunda füzeyi kontrol edebiliyordu. Ancak aşırı güçlendiğinden dolayı, silah daha fazla arenada tutulamadı ve derhal kaldırıldı Fortnite Güdümlü Roketatar ile birlikte resmen oynanamaz hale gelmişti. Topluluk da silahtan pek memnun değildi ve şikayetlerini Epic Games’e geri dönüş olarak bildirmişti. İşte tam da bu nedenlerden ötürü Fortnite Güdümlü Roketatar silahının geri dönmesi haberi, oyuncular için resmen kara haberdi.

Fortnite’ın en son geliştirici güncellemesine göre Epic Games, Fortnite Güdümlü Roketatar ekipmanını ciddi ciddi geri getiriyor. Fakat hemen oyuncuların dizlerini dövmeye başlamasına gerek yok. Çünkü silah üzerinden yeniden çalışılmış ve gelişiyle birlikte birçok güçsüzleştirme getirmiş. Açıkça bir şekilde fikrimizi soracak olursanız, silahı resmen yerden yere vurmuş olduğunu sizlerle paylaşmaktan hiç çekinmeyiz. Fakat bu durumda bile oyuncular yeteri kadar ikna olmamış gibi görünüyor ki tartışmalar son hız devam ediyor.

  • Güdümlü Roketatar kuşanan oyunların hareket hızında azalış meydana gelecek.
  • Mevzubahis silahı, ateşlemek için elinde tutan oyuncular oyuncular, arkalarına dönmek için daha fazla rahmete girecekler çünkü arkalarında dönüş hızları da azaltıldı.
  • Oyuncuların başına bela olan silahın hasarı azaltıldı.
  • Güdümlü olsa dahi sonuçta bu bir Roketatar. İşte bu sebepten ötürü sadece füze değil, füzenin yarattığı patlama da hasar veriyordu. Bu patlamanın yarıçapı azaltılarak alan etkili saldırı potansiyeli düşürüldü.
  • Mermi sayısı 12 olarak belirlendi.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Fortnite
Fortnite İnceleme    Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.