Fortnite Bölüm 2 Sezon 5 bugün oyuncularla buluşuyor

Fortnite Bölüm 2 Sezon 5 bugün oyuncularla buluşuyor

Epic Games, yeni içerikler ve düzenlemelerle karşımızda.

Epic Games ekibi tarafından paylaşılan yeni basın bülteni, 13 Ocak 2021 tarihi, yani bugün itibari ile Fortnite Bölüm 2 Sezon 5 duyurusu yapıyor. Bugün itibari ile başlayacak olan yeni sezonla birlikte bir sürü yeni içerik de oyuna ekleniyor. Bunlar, elbette basın bülteni içerisinde yer alıyordu. Hemen aşağıda, oyun içerisinde nelerin bu sezon bizleri karşılayacağını, basın bülteninde yer alan şekilde bulabilirsiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Fortnite Bölüm 2 Sezon 5 ile birlikte yeni gelen içerikler

  • Levyeli pompalı tüfek

Patlat hepsini! Yeni Levyeli Pompalı Tüfek su tabancasına benzemez. Sağlam oturttu mu en güçlü düşmanı bile alt eder. Normal ganimetlerde mevcut. Birini al ve düşüncelerini paylaş.

  • Yeni egzotik silah hafifleten taş ikilisi

Kafalara dikkat! Yeni egzotik silah Hafifleten Taş İkilisi ile düşmanlarının tepesine bin. Birkaç külçeden vazgeçerek bunu al ve çifte silahınla tarz bir şekilde düşmanlarını dağıt.

Egzotiklerden bahsetmişken, indirim teklifinin de süresi uzatıldı. Adada önemli karakterleri ziyaret et ve külçelerinle bu silahları değiş tokuş et veya hepsini tek bir maçta toplamaya çalış!

  • Tropik ormanda bir şeyler dönüyor

Orman hareket ediyor… Orada bir şey var! Gizli Savaş Bileti kıyafeti sinsice yaklaşıyor. Sessiz Sığınak’ta da kim olduğu ve ne peşinde olduğu hakkında ipuçları bırakıyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Bu sırada Ajan Jonesy, kaosa katılmaları için bir sonraki Avcı çiftiyle birkaç büyük silah getiriyor.

  • Önceden düzenle seçenekleri değişti

Önceden Düzenle Seçenekleri hakkındaki geribildirimler duyuldu ve 15.10’da buna ayarlamalar yapıldı. “Önceden Düzenle” açıkken, tüm oyuncu yapıları çevreye yerleştirilene kadar düzenlenemez olacak, ki bu da her seferinde doğru parçayı seçmemizi sağlayacak.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.