Fortnite: Battle Royale hatirasına yeni bir bölge eklendi

Fortnite: Battle Royale hatirasına yeni bir bölge eklendi

3.1.0 yamasının yeni özelliklerine bakıyoruz.

Son yılların sevilen video oyunu türlerinden olan Battle Royale oyunlarının en başarılı temsilcilerinden Fortnite: Battle Royale için yayımlanan V.3.1.0 yamasının getirdiği yenilikler açıklandı. Oyun haritasına eklenen yeni bir bölgeyle birlikte pek çok içerik oyuna dahil edildi. Yeni silahlardan, görevlere kadar olan yeniliklerle birlikte oyunun bazı noktalarında da düzeltmeler yapıldı. Günden güne artan oyuncu sayısıyla popülerliğini arttıran oyuna, geliştiricisi Epic Games tarafından desteğin sürdüğü görülüyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Fortnite Battle Royale hatirasına, yeni bir bölge eklendi

Yama ile gelen yeniliklerden belki de en önemlisinin, Fortnite: Battle Royale oyunu adasının güney ucuna konumlandırılan yeni bölge olduğunu söyleyebiliriz. Lucky Landing ismindeki bu bölge, oyuncular için yeni bir kaynak noktası olacaktır. Eklenen yeni bölgenin, Battle Royale modu için geldiğini hatırlatalım. Yenilikler yalnızca Lucky Landing ile sınırlı değil tabii ki. Yeni yama ile birlikte oyuna; iki yeni silah, ve bir yeni görev eklendi.

Yama ile gelen silahlardan bir tanesi Hunting Rifle. Bu silah; Battle Royale modu için eklendi. Orta ve uzun menzilde işe yarayacak olan silah, atış alanı etrafında bir daire oluşturuyor. İkinci eklenen silah Save the World modu için gelen Dragonfire Auto-Shotgun oldu. Her nesneye zarar verebilen silah, atışı sonrasında yangın çıkarabiliyor. Yine Save the World için gelen bir yenilikten daha bahsedelim. Bu bir silah değil, bir görev: Brave Beginnings. Bu savunma görevinde, kahramanlardan Val ile birlikte maceraya devam ediyoruz.

Yeniliklerle birlikte oyun için pek çok düzeltme de geldi. Bundan böyle kontrolcüler ve fare birlikte kullanılabilecek. Arayüz animasyonları da güncellendi ve tepki süresi hızlandırıldı. PC kullanıcıları için pencereyi kapat seçeneğine bir onay sorusu eklendi. Ayrıca yapılan teknik düzeltmelerle, paneldeki ping süreleri daha doğru hale getirildi. Oyuna giriş sırasında, konum metnindeki bozukluklar düzeltildi ve lobi ile arayüz arasında, oyuna girdikten sonra kalan sekmeler onarıldı. Oyunda çökmelere neden olan bazı bellek sorunlar da çözüme kavuşturuldu.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.