Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Kaan GEZER, Editör Yazım tarihi: 13.03.2018

Fortnite: Battle Royale ile ciddi bir başarı yakalamış olan Epic Games, bu oyununu yepyeni platformlara taşıyor. Bu platformların en yenisi ise iOS ve Android tabii ki. Epic Games, geçtiğimiz günlerde yaptığı bir açıklama ile duyurmuştu oyunlarının bu sürümünü. Bugün ise yepyeni bir video yayımlandı. Bu videoda da Fortnite: Battle Royale oyununun mobil sürümü görünüyordu. Hem de oynanış anları ile birlikte. Eğer dilerseniz bu videoya haberimizin en sonundan sizler de göz atabilirsiniz.

Fortnite: Battle Royale oyununun iOS sürümüne ön kayıtlar başladı

Bu Fortnite: Battle Royale görüntüleri, iPhone X ile çekildi!

Yayımlanan bu videoda aslında oyunun mobil platformlarda da güzel göründüğünü rahatlıkla anlayabiliyoruz. Tabii küçük bir detay var, Epic Games ekibinin dediğine göre bu oyunun görüntüleri iPhone X üzerinden çekildi. Yani eğer siz daha eski bir telefon kullanıyorsanız, alacağınız performans, izlediğiniz videolardaki gibi olmayabilir. Ayrıca son olarak hatırlatalım, oyunun şu an iOS sürümü için bir de ön kayıt etkinliği bulunmakta. Eğer sizler de bir iOS telefon sahibi iseniz, oyuna şimdiden kayıt olmak isteyebilirsiniz.

Oyunun bu ön kayıt etkinliği hakkında en son da, “Kısa bir süre önce tüm konsollar üzerinde 60 FPS performansa ulaşan Fortnite: Battle Royale, şimdi de mobil platformlara çıkmaya hazırlanıyor. Bunun haberini zaten sizlere sunmuştuk. Bugün ise oyunun iOS sürümünün ön kayıtları açıldı. Peki, neden bu oyuna erkenden kayıt olmalısınız? Fortnite: Battle Royale oyununa şimdiden kayıt olmalısınız çünkü anladığımız kadarıyla oyunun iOS sürümünde beta benzeri bir süreç yaşanacak. Ön kayıt için başvuran oyunculardan da isimler seçilecek ve bu isimlere kayıt bilgilendirmesi gönderilecek. Bilgilendirmeye ulaşan oyuncular ise App Store üzerinden oyunu indirebilecek. Davete sahip olmayanlar, oyunu bu süreçte indiremeyecek.

Eğer sizler de Fortnite: Battle Royale oyununun iOS sürümüne kayıt olmak istiyorsanız, bu bağlantıyı kullanmak isteyebilirsiniz. Şimdilik bu oyunun mobil sürümlerinin ne zaman piyasaya sürüleceği bilinmiyor ama hemen yukarıdaki görsele bakacak olursak, en azından yaz aylarına kadar bu oyunu oynayabilmeye başlayacağız iOS veya Android platformları üzerinde. Oyuncular ise bu konuda oldukça meraklı. Mobil platformlarda birçok Battle Royale klonu rahatça dolaşıyordu. Bakalım Fortnite: Battle Royale, bu platformlara gelince, klonları oynayan oyuncular, asıl oyuna geçecek mi?” demiştik.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.