Fortnite: Battle Royale, konsollarda 60 FPS oluyor

Fortnite: Battle Royale, konsollarda 60 FPS oluyor

60 FPS modu haricinde yepyeni konsept tasarımlar da gösterildi.

Fortnite ekibi geçtiğimiz günlerde bir durum bildirimi yayımlayarak, oyunlarının geliştirilme süreci hakkında oyunculara yepyeni detaylar verdi. Bu bildirimde sunuculardan, oyunun performansına; yeni konsept tasarımlardan, kıyafetlere kadar birçok konu bulunuyordu. Fakat oyuncuların ilgisini en çok, Fortnite: Battle Royale oyununu konsollarda 60 FPS olacağı çekti. Geliştirici ekibin açıklamasına göre oyunun tüm konsol sürümlerine yeni bir performans modu eklenecek. Bu performans modu, FPS değerini 60 yapacak ama grafikleri kısacak. Bu şekilde, oyuncular daha sağlıklı bir şekilde oyunu oynayabilecek.

Fortnite: Battle Royale, konsollarda 60 FPS oluyor

Tüm bunların haricinde geliştirici ekip, Çin Yeni Yılı etkinliğine yakışır yeni bir Glider da tasarladı. Eğer dilerseniz bu tasarımı hemen yukarıdaki görselden sizler de görebiliyorsunuz zaten. Bu Glider haricinde geliştirici ekip, artık karakterin modellerini değiştirebilecek yeni kıyafetler de yapacağını açıkladı. Bu açıklamaya göre de 1 yeni kıyafet tasarım çalışması yayımlandı. Son olarak, yeni bir kazma tasarımı da yayımlandı. Fakat bu kazma tasarımının bir özelliği var. Açıklamalara göre geliştirici ekip, bu tasarımı bir Reddit kullanıcısı ile birlikte hazırladı. Tüm bu tasarımları haberimiz boyunca görebilirsiniz.

Eğer tüm bunlar sizler için yeterli değilse, Fortnite: Battle Royale geliştirici ekibi artık oyunda Facebook bağlantısının olacağını da belirtti. Facebook bağlantısı ile birlikte oyuncular, Facebook arkadaşları ile birlikte daha rahat bir şekilde oyunu oynayabilecek. Bu yeni özellik sayesinde Facebook arkadaşlarınız arasında kimler oyunu oynuyor, neler yapıyor, görebileceksiniz. Kolayca grup oluşturup, oyuna girebileceksiniz. Epic Games, hesabınızdan saçma saçma paylaşımlar da yapmayacak.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın