Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Kaan GEZER, Editör Yazım tarihi: 08.12.2017

PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için çıkışını gerçekleştirmiş, ücretsiz bir video oyunu olan Fortnite: Battle Royale içerisine yeni bir oyun modu geldi. Zaten halihazırda ana oyunun bir oyun modu olan Fortnite: Battle Royale, şimdi kendi içerisine ikinci bir oyun modu ekledi. Bu oyun modu da temelinde bir Battle Royale ama bu Battle Royale iki takım arasında oynanıyor. İki takım da 50 oyuncudan oluşuyor. Yani yine 100 oyunculuk bir deneyim devam ediyor.

Fortnite: Battle Royale için 50v50 oyun modu duyuruldu

Bahsettiğimiz bu 50v50 Battle Royale modunda kendi arkadaşlarımıza ateş edebileceğiz ama kesinlikle hasar görmeyecekler. Ayrıca, kendi grubumuzda olmayan takım arkadaşlarımızı net bir şekilde göremeyeceğiz. Yine aynı şekilde, sadece gruplar VoIP kullanabilecek. 50 kişilik takımdaki herkes VoIP aracılığı ile konuşamayacak. Buna rağmen, 50 kişilik takımdaki her oyuncu siz geri canlandırabileceksiniz. Tabii kendi takımınıza ait olan oyuncuları. Son olarak, oyuncular karaya varana kadar kimin hangi takımdan olduğunu göremeyecek. Yani, yanınızda sizinle karaya inen kişi dostunuz da olabilir, düşmanınız da.

Bahsetmiş olduğumuz bu yeni Fortnite: Battle Royale oyun modu, ne yazık ki sonsuza kadar oyunda kalmayacak, sadece kısa bir süre boyunca oyuncular bu modu deneyecek. Dediğimiz gibi, bu mod şu an oyun içinde, oynanabilir halde ve 17 Aralık 2017 tarihine kadar da oynanabilir olacak. O tarihten sonra da bu oyun modu kaldırılacak, oyuncular yine Fortnite: Battle Royale ile baş başa kalacak. Fakat bakarsınız geliştirici ekip bu yeni moda olan ilgiyi yeterli bulursa, sınırsız bir şekilde bu 50v50 mod oyuna eklenebilir. Her şey oyuncuların elinde.

1 kişiye çekiliş ile Star Wars Battlefront II (PlayStation 4) veriyoruz

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.