Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 24.06.2018

Günümüzün en başarılı Battle Royale türü örneklerinden biri olan Fortnite alışveriş arabası ile ilgili problemler yaşıyor. Her ne kadar eğlenceli bir araç olsa da, birkaç sebepten ötürü oyundan tekrar çıkarıldı. Bahsini etmekte olduğumuz sebep, oyuncular için büyük avantaj sağlıyordu. Sonuçta, haritanın dışına çıkarak, haritanın dışından insanları vurmak fakat bunu gerçekleştirirken de kimse tarafından görülemiyor olmak, bize göre fazlasıyla oyunu bozan bir durum. Sonuçta, göremediğiniz bir düşman tarafından vurulmayı hangi oyuncu ister?

Fortnite alışveriş arabası ile ilgili problemler yaşıyor

Fortnite alışveriş arabası ile ilgili problemler yaşıyor

Fortnite ile birlikte karşımıza çıkarılan alışveriş arabası, oyuncular için akıl almaz bir avantaj sunuyor. Alışveriş arabalarını kullanarak haritanın dışına çıkmak mümkün. Eğer nasıl yapıldığını merak ediyorsanız, hemen aşağıda sizler için bu hilenin nasıl yapıldığını gösterdik. Oyunun geliştirici ekibi olan Epic Games, an itibari ile bu konu üzerinde çalışıyor ve zaten alışveriş arabaları da oyundan çıkarılıyor bu süreçte. Umarız ki, Epic Games en yakın zamanda bu hataya bir çözüm getirir başarılı bir şekilde.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.