Menü
https://leadergamer.com.tr/watch-dogs-2-icin-yeni-gorseller-yayimlandi/
For Honor 14 Haziran 2016 2:48

For Honor’dan, yeni bilgiler ve birbirinden muhteşem iki fragman geldi!

For Honor için beklediğimize değecek.


For Honor, Watch Dogs 2 ile birlikte, Ubisoft konferansının en beklenen üyesiydi. Şükürler olsun ki beklentilerimiz boşa çıkmadı ve For Honor geçen seferkinden de güzel bir şekilde görücüye çıktı. Öncelikle oyundan biraz bahsetmemiz gerekirse, oyunda Şövalye, Samuray ve Vikingler olmak üzere 3 taraf bulunuyor. Oldukça etkileyici ve geniş bir tek kişilik senaryo modu sunacağı belirtilen oyun ön siparişe de açılmış durumda. Bu durumu kutlamak için paylaşılan sinematik fragmanı hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Deluxe Edition’ın fiyat 70 Dolar olarak belirlenirken, Gold Edition için bu fiyat 100 Dolar olarak belirlenmiş. Tabi ki oyun konusunda gelen bilgiler, sadece bunlarla sınırlı değil. Mükemmel işleyen bir savaş sisteminin yanında, oldukça derin bir kişiselleştirme sistemi ile kendi karakterimizi yaratmamız ve zırhımızdan, silahımıza kadar özelleştirmemiz mümkün olacak. Zaten 3 taraftaki karakterlerin de birbirinden epey farklı olduğu düşünülürse, bizi geniş çaplı bir gelişim sistemi bekliyor demektir. Ayrıca For Honor’da efsane savaşlar ile kaleler fethedeceğimiz tekli oyuncu modu dışında, uzmanlaşmamız ve takım halinde çalışmamız gereken bir de çoklu oyuncu modu bulunuyor. Açıkçası beni fazlasıyla heyecanlandıran bu modda çarpışmak için, şimdiden can atıyorum desem yalan olmaz.

for honor

21 Şubat 2017 tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için piyasaya sürülecek For Honor’ın alpha, beta testine katılmak ve ya ön sipariş vermek istiyorsanız oyunun resmi sitesini takip etmenizi, şiddetle öneririz. Oyunun çıkışında, nasıl bir görsellikle karşılaşırız bilinmez, ancak şu aşamada mükemmel görünen For Honor’ın, tek kişilik senaryo fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Ubisoft, tanıtımın hemen ardından boş durmadı ve bir de bize görsel şölenin fotoğraflarını gösterdi. İşte bu mükemmel görünen fotoğraflar için, sonraki sayfaya devam ederek galerimize göz atmanız yeterli olacaktır.

Oktay Fırat Ural Editör