Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 10.12.2020

Ubisoft ekibi, bugün For Honor Yıl 4 Sezon 4 Mayhem başlangıcını duyurdu. PlayStation 4, Xbox One, PC platformlarında For Honor oynayan bütün oyuncular için For Honor Yıl 4 Sezon 4 Mayhem’in mevcut olduğu paylaşıldı. Dahası da, PS5 ve Xbox Series X ile Xbox Series S platformlarında, 60 FPS’lik bir performans ile de oynayabilirsiniz.

For Honor Yıl 4 Sezon 4 Mayhem başladı

Ayrıca, an itibari ile Knight Errant Gryphon da karakter olarak For Honor oyuncuları için mevcut. Daha önce Holden Cross adı ile bilinen Gryphon, Order of the Lawbringers’ın önemli savaşçılarından biriydi. Blackstone Legion’da Apollyon ile yan yana çarpışmış birisi. Onun ölümünden sonra da, Lawbringers tarafından dışlandı ve bu sebeple de paralı asker oldu, dünyayı gezdi, her taraftan arkadaşlar edindi ve yeni savaş teknikleri öğrendi. Şimdi ise Bardiche adındaki polearm türündeki silahı ile bu savaşa katılıyor.

Bugünden itibaren, oyuncular yeni kahramanı, bir özel dekorasyonu, bir elit kostümü, üç kutuyu ve yedi günlük Şampiyon statüsünü içeren bir paketin parçası olarak birinci parti mağazalarından Gryphon satın alabilirler. Tüm oyuncular 24 Aralık 2020’den itibaren oyunda 15.000 Çelik ile Gryphon’un kilidini açabilecekler.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.