Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Yaşar Baturalp Artar, Editör Yazım tarihi: 12.06.2018

Ubisoft tarafından bizlere sunulan For Honor, Uplay üzerinde yalnızca kısa bir süreliğine tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Oyunun ücretsiz sürümünün bir deneme sürümü veya sınırlı erişim olmadığını şimdiden söyleyelim. Oyunu kütüphanenize eklediğiniz takdirde sonsuza dek orada kalacak ve ücretsiz olarak elde etmiş olacaksınız.

For Honor, Uplay üzerinde tamamen ücretsiz olarak sunuluyor

Ubisoft’un E3 2018 sunumu sırasında For Honor oyununun geleceğine dair pek çok yeni bilgi paylaşıldı. Bunlardan ilki, Marching Fire ile Çin kökenli savaşçıların oyuna eklenecek olması. Oyundaki kahraman çeşitliliğinin bu şekilde büyük ölçüde artırılması, oyuncu deneyimini iyileştirecektir. Yeni karakterlerin yanı sıra, 4v4 yeni bir oyun modu olan Kale Kuşatması da Marching Fire ile birlikte For Honor oyuncularına sunulacak.

E3 2018 sırasında yapılan duyuruya göre, oyunun önümüzdeki güncellemeleri görüntü kalitesini büyük ölçüde iyileştirecek. Her ne kadar bu konuda detaylı açıklama yapılmamış olsa da, grafikleri zaten iyi olan bir oyunun optimize edilecek olması mutluluk verici. Tüm bunların yanı sıra, tek oyunculu içeriklerin genişletileceği de geliştiriciler tarafından Ubisoft sunumu sırasında paylaşılan bilgiler arasında yer aldı. Dilerseniz hemen aşağıdan oyunun tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

For Honor, Uplay üzerinde sınırlı süreliğine tamamen ücretsiz.

Bu durumun belki de en ilgi çekici yanı, oyunu bir kere kütüphanenize eklediğinizde sizin olacak olması. For Honor oyuncu havuzunu bir hayli genişletecek olan bu kampanya, oyunu henüz denememiş olan herkesin işine yarayacaktır. 18 Haziran 2018 Pazartesi gününe kadar oyunu Uplay kütüphanenize ekleyin ve tamamen ücretsiz olarak istediğiniz kadar oynayın.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.