Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Cevdet Emre Kızılcan, Editör Yazım tarihi: 27.07.2018

Ubisoft’un yakın dövüş temelleri üzerine kurulmuş oyunu For Honor’dan yeni haberler var. Ubisoft, For Honor Sezon 7 Storm and Fury güncellemesi hakkında detaylı bilgileri oyunculara vermişti. Her şeyden önce bu güncelleme, oyunun çıkış yaptığı tüm platformlara yani PS4, Xbox One ve PC’ye tamamen ücretsiz bir şekilde getirilecek. Güncellemenin içinde de yok yok. Ubisoft, hayranları daha fazla merakta bırakmayıp, For Honor Sezon 7 Storm and Fury güncellemesi çıkış tarihi açıklamasında bulundu.

For Honor Sezon 7 Storm and Fury güncellemesi çıkış tarihi açıklandı

For Honor Sezon 7 Storm and Fury güncellemesi çıkış tarihi açıklandı

For Honor Sezon 7 Storm and Fury güncellemesi, yeni bir harita, güncellenen bir sıralama sistemi ve kahramanlar üzerinde tekrardan çalışıp elden geçirme düzenlemeleri içeriyor. Warden ve Valkyrie, kendi hareket kümelerinin çok yönlülüğünü ve verimliliğini arttırmak için büyük güncellemeler alacak. Bunlara ek olarak yeni sezonun kutlanacağı dönemde tüm savaş kıyafetleri %30 indirimli olacak. Yeni haritanın da ismi, Secluded Keep. Oyuncular yeni haritaya Tribute, Skirmish, Elimination, Brawl, ve Duel modlarında erişebilecek.

Sıralama sisteminin güncellemesi de yeni sezonla birlikte aktif edilecek. Sistem, iki parçadan oluşuyor. Usta ve Büyük Usta sıralamaları içermenin yanı sıra Sıralamaların Lideri’ni de içerecek bir sıralama listesi sistemi, oyuncuları Sezon 7’de karşılayacak. Turnuvalar her hafta sonu başlayacak. Fakat Rütbe Düello’ları için hafta sonu turnuvalarının beklenmesine gerek yok. Konu Rütbe Düello’ları olduğu zaman oyun herhangi bir kısıtlama sunmuyor ve doğrudan katılım sağlıyor.

For Honor Sezon 7 Storm and Fury güncellemesi çıkış tarihi; PS4, Xbox One ve PC için 2 Ağustos 2018 olarak belirtildi. Ayrıca hatırlatmak gerekirse Ubisoft, E3 2018’de For Honor için oldukça geniş bir zaman ayrılmıştı. Etkinlik boyunca Ekim ayı için hazırlanan Maching Fire güncellemesi anlatılmıştı. Bu güncelleme de kendi içerisinde oldukça çeşitli. Her şeyden önce dört yeni karaktere, dolayısıyla dört yeni savaşçıya merhaba diyoruz.

Eklenen savaşçı sayısı dört olsa da For Honor gibi bir yakın dövüş oyununa çok farklı elementler getireceğine inanılıyor. Ne de olsa dört karakter; dört farklı hareket seti, dört farklı vuruş zincirlemesi, dört farklı yetenek anlamına geliyor. Tüm bunlarla birlikte dörde dört kale savaşları yani Breach ismindeki oyun modu da gösterilmişti. Breach, bir tür savunma-saldırı temelleri üzerine kurulu. Bir takım; içeri girmek için kapıları zorluyor, diğer takım da içeri girenleri püskürtüp savunma yapmaya çalışıyor.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.