For Honor Sezonluk Geçiş ögesinin içeriği duyuruldu

For Honor Sezonluk Geçiş ögesinin içeriği duyuruldu

Oyuncuları oldukça dengeli ek içerikler bekliyor olacak.

2 Şubat 2017 tarihinde bir basın açıklaması ile For Honor’ın Sezonluk Geçiş ögesini detaylandıran Ubisoft, görülen o ki bu sefer Sezonluk Geçiş ile daha farklı bir yol izlemeye karar verdi. Bunu söyleyebiliyoruz çünkü, For Honor Sezonluk Geçiş ile oyuna eklenecek 6 yeni kahramanı 1 hafta önceden deneyebileceğiz. Bu 6 karakter de tüm oyunculara sunulacak zaten. Sezonluk Geçiş sahipleri sadece biraz daha önceden oynamaya başlayacak. Kahramanlar haricinde Sezonluk Geçiş sahipleri bir de 30 günlük şampiyonluk statüsüne sahip olacak. Bu şampiyonluk sayesinde oyun sonlarında daha fazla eşya ve para kazanabileceğiz. Son olarak, bir de ekstra oyun içi ögeler Sezonluk Geçiş sahiplerini bekliyor olacak. Yani ortaya şimdilik bir ek paket veya genişletme paketi görünmüyor. İyi bir şey bu, değil mi?

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

For Honor Sezonluk Geçiş ögesinin içeriği duyuruldu

Ana oyunun yanında ayrıca alınabilir olacak veya oyunun Gold Edition sürümünü satın alarak ulaşabileceğiniz bu Sezonluk Geçiş ögesi, tam olarak sizlere 6 yeni kahramana 7 gün erkenden ulaşma, bu yeni kahramanlara Elite seviyesinde 6 kıyafet ve Day One War paketi sunacak. Day One War paketi içerisinde ise tüm kahramanlar için özel bir efekt, 3 özel logo, 3 ganimet kutusu ve 30 günlük şampiyonluk statüsü bulunmakta. Bu içeriklerden kahramanlar hariç hepsi, oyunun çıkış gününde oyunculara sunulacak. Kahramanlar ise belli bir zaman aralığı ile oyuna eklenecek. Öncelikle bu 6 karakterden 2 tanesi oyuna eklenecek. Bu ilk 2 karakter, oyun çıktıktan kısa bir süre sonra oyuncularla buluşacak fakat diğer kahramanlar için henüz bir tarih yok.

Tüm bu ücretli ek içerikler haricinde, oyuncuları ücretsiz içerikler de bekliyor olacak. War of Factions sezon sonlarında oyuna eklenecek olan bu ek içerikler, ücretsiz harita, yeni zırhlar, silahlar ve benzeri tipte şeyler olacak. Ubisoft ekibinin For Honor için herhangi bir ücretli ek paket veya genişleme paketi düşünmüyor olması da bizleri oldukça etkiledi açıkçası. Oyuna eklenecek o 6 karakterin de gerçek parayla satılmayacağını belirtmek lazım. Oyundaki standart karakterler gibi, yeni karakterler de oyun içinde kazanılan para ile açılabilecek.

Haberimizi bitirmeden önce son bir kez daha hatırlatalım, For Honor isimli aksiyon yapıtı 14 Şubat 2017 tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında oyuncularla buluşacak. Çıkış tarihi geldiğinde ise elimizden geldiğince kısa bir sürede oyunun incelemesini sizlerle buluşturmaya çalışacağız. O güne kadar kendinize çok iyi bakın!

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.