For Honor oyuncusu, 10.000 dolarlık ödülü bir açık kullanarak kazandı

For Honor oyuncusu, 10.000 dolarlık ödülü bir açık kullanarak kazandı

Kazandığı ödülü ne kadar hak ettiği tartışılır.

Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen PC platformu üzerindeki For Honor‘ın sezon 3 turnuvasında, büyük ve uzun süredir var olan bir açık, bir oyuncunun zafere ulaşmasına yardımcı oldu. Hatta galip olduktan sonra, “Bu kadar kolay olacağını tahmin etmemiştim. Turnuvadan önce 2 hafta boyunca hiç oynamamıştım.” diye bir yorumda da bulundu. Ne yazık ki bu tavırlarına ve oyundaki açıktan faydalanmasına rağmen kazandığı turnuvadan 10.000 dolarlık ödülünü aldı.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

For Honor

Aslında, bu durumun tek suçlusu, ödülü bir çeşit hile ile kazanan oyuncu değil. For Honor oyuncuları aylardır unlock tech ismini verdikleri bir açıktan şikayetçiydi. Bu açık sayesinde, düşmanlar gelen saldırıyı savunamıyor, ne olursa olsun kesinlikle vuruş oturuyor. Aylardır varlığı bilinen bir açığın turnuvada kullanılmış olması pek de şaşırtıcı gelmedi açıkçası. Ayrıca, geliştirici ekibin de haberinin olduğu bu açığın çoktan kapatılması gerekiyordu. Biraz da kendi hataları olarak görülebilir. Haberimizin sonunda, sizler için turnuvanın videosunu paylaştık. Kullanılan açığı incelemek isteyen okurlarımız, paylaşmış olduğumuz videonun final maçına göz gezdirebilir.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. Eğer konsol oyunlarından uzakta, PC üzerinde oyun oynuyorsanız, PlayerUnknown’s Battlegrounds ipuçları, en güçlü silahları ve daha fazlası yazımız sizleri bekliyor. Eğer oynayacak oyununuz bulunmuyorsa da, Humble Monthly Bundle yepyeni fırsatları ile oyuncuları bekliyor yazımıza göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.