Avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 12.12.2016

Ubisoft korsan ile savaşmaya devam ediyor.

91a24JjjDDL._AC_SL1500_

Ubisoft'un en çok beklenen oyunlarından biri olan For Honor, 2017 yılının başlarında bizimle olacak. İçinde yer alan ırklar, dövüş mekanikleri, oyunun konusu derken oyuncuların yeni göz bebeği olmuş durumda.

Henüz resmi olmamakla beraber For Honor için güncellenmiş bir PlayStation 4 kapak resmi yayımlandı. Resmin altında yer alan ibare ise "Daimi internet bağlantısı gereklidir". uPlay'i sevmeyen yahut oyunu korsan oynamayı düşünenler baltayı sağlam taşa vurmuş durumda. Ubisoft'un ise böyle bir karardan kolay kolay geri adım atmaması bekleniyor. Bütün bunlar haricinde oyunun çevrimiçi mod ağırlıklı bir oyun olduğu da düşünülünce, Ubisoft'un doğru bir karar verdiği belli oluyor.

For Honor, 14 Şubat 2017'de PC, PS4 ve Xbox One için yayımlanacak. Sevgililer gününde sevgilinizle mi gezeceğiniz yoksa For Honor ile tarihin derinliklerine mi ineceğiniz, size kalmış durumda. Ayrıca 2016’da çıkacak diğer oyunları bu haberimizden, 2017’de gelecek yeni yapımları ise buradan öğrenebilirsiniz. VG247 Türkiye’yi Facebook ve Twitter üzerinden takip edebilirsiniz!

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.