Avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 15.12.2016

Ubisoft, For Honor'ı satın almış olan oyuncuların ileride gelecek ek paket ve ekstra içeriklere herhangi bir ücret ödemeden sahip olabileceklerini açıkladı.

for-honor-logo

Geçtiğimiz günlerde yaptığımız haberimizde, Ubisoft'un oyunlarına yayımlayacağı ek paket ve ekstra içerikleri oyunu satın alan oyunculara ücretsiz sağlayacalarını söylemiştik. Oyuncular ile daha iyi geçinmek ve oyuncuların halinde anlamak için yapılan bu hamle henüz Ubisoft tarafından uygulanmamıştı. Sanıyoruz ki For Honor, bu uygulamanın uygulanacağı ilk oyun olacak.

Eurogamer'a konuşan Ubisoft oyun yönetmeni Damien Kieken, "Toplumu bölmek istemiyoruz. Dolayısıyla For Honor için yeni modlara ve yeni haritalara sahip olan her şey (ek paketler ve ekstra indirilebilir içerikler), oyunculara ücretsiz verilecek. Ayrıca başka ücretsiz içeriklere de sahip olacağız. Biz oyunumuzu yayımladıktan sonra onu ve oyuncularımızı destekleyen büyük bir ekibiz." açıklamasında bulundu.

For Honor, 14 Şubat 2017’de PC, PS4 ve Xbox One için yayımlanacak. Sevgililer gününde sevgilinizle mi gezeceğiniz yoksa For Honor ile tarihin derinliklerine mi ineceğiniz, size kalmış durumda. Ayrıca 2016’da çıkacak diğer oyunları bu haberimizden, 2017’de gelecek yeni yapımları ise buradan öğrenebilirsiniz. VG247 Türkiye’yi Facebook ve Twitter üzerinden takip edebilirsiniz!

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.