For Honor, hafta sonu boyunca herkes için ücretsiz olacak

For Honor, hafta sonu boyunca herkes için ücretsiz olacak

Konsol oyuncularının ücretli aboneliklerinin bulunması gerekiyor.

Yakın dövüş konusunda benzeri olmayan bir isim, For Honor, bu hafta sonu boyunca tüm oyuncular için oynaması ücretsiz olacak. Ubisoft tarafından yapılan açıklamaya göre PlayStation 4, Xbox One ve PC platformlarının her biri bu etkinliğe dahil. Yani konsol oyuncuları da PC oyuncuları da oyunu diledikleri gibi oynayarak deneyimleme imkanını elde edecekler.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

For Honor

Paylaşılan bir video ile birlikte tanıtılan ücretsiz hafta sonu etkinliği, adının sınırlarına çıkarak 3 Mayıs 2018 tarihinde başlıyor. Yani şu andan itibaren oyunun ücretsiz deneme sürümünü indirebilir ve yalnızca zaman ile sınırlanan deneyiminizi başlatabilirsiniz. PC platformu için 6 Mayıs gününde sonlanacak olan etkinlik, konsollarda ise 7 Mayıs’a kadar devam edecek. Deneme sürümünü sevdiğiniz takdirde, oyunun tam sürümüne hızlı bir geçiş yapabileceksiniz.

Etkinlik boyunca kaydettiğiniz tüm ilerlemeler, Ubisoft hesabınızın bilgileri arasına aktarılacak. Bu sayede, oyunu satın almaya karar verirseniz her şeyi baştan almanız gerekmeyecek. Bunun yanı sıra, etkinlik süresi boyunca %75 indirimli olacak olan For Honor’ı satın alarak hem paranızın bir kısmını cebinizde tutabilir hem de oyun deneyiminizin bölünmesini engelleyebilirsiniz. Sonuçta ücretsiz geçirilecek birkaç saat oyunu her detayıyla tanımanızı sağlayacak.

For Honor, konsollar için tam anlamıyla oynaması ücretsiz olmayacak.

Oyunu konsollarda oynayabilmek için PlayStation Plus veya Xbox Live Gold üyeliğinizin olması gerekiyor. Oynaması ücretsiz hafta sonu etkinliği, oyunu sahip olmamanıza rağmen oynayabilmeniz anlamına geliyor. PC oyuncuları için bu tamamen ücretsiz anlamına gelse de, konsol oyuncuları için az önce de belirttiğimiz gibi ek üyelikler zorunlu tutuluyor. Dilerseniz, hemen aşağıdan For Honor ücretsiz hafta sonu etkinliğinin tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR


For Honor  Satın al
   Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.