Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 02.12.2020

For Honor, yeni kahramanı olan Gryphon isimli karakteri oyuncularına sunuyor. Gryphon, 10 Aralık 2020 tarihi itibari ile Yıl 4 Sezon 4 başlangıcıyla birlikte oyuncularla olacak. Warmonger'dan sonra Gryphon, Yıl 4 esnasında eklenmiş olan 2. karakter oluyor. Bu da, toplamda 28 adet oynanabilir karakter demek oluyor. Ubisoft ekibi, Gryphon için bir de fragman paylaştı. Hemen aşağıda biz de haberimizde sizlere sunduk. Detaylardan önce ona göz gezdirmenizi tavsiye ederiz.

For Honor için yeni karakter olan Gryphon 10 Aralık 2020 tarihinde geliyor

Daha önce Holden Cross adı ile bilinen Gryphon, Order of the Lawbringers'ın önemli savaşçılarından biriydi. Blackstone Legion'da Apollyon ile yan yana çarpışmış birisi. Onun ölümünden sonra da, Lawbringers tarafından dışlandı ve bu sebeple de paralı asker oldu, dünyayı gezdi, her taraftan arkadaşlar edindi ve yeni savaş teknikleri öğrendi. Şimdi ise Bardiche adındaki polearm türündeki silahı ile bu savaşa katılıyor.

10 Aralık 2020 tarihinden itibaren oyuncular, Gryphon'u kendisi ile birlikte bir özel süs, bir Elit Kıyafet, üç kasa ve yedi günlük Şampiyon Statüsü içeren paketin bir parçası olarak birinci taraf mağazalardan 7,99 euro karşılığında satın alabilirler. Oyuncular, ayrıca 24 Aralık 2020'de oyun içi 15.000 Çelik karşılığında Gryphon'u açabilecek.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.