For Honor, bu hafta sonu ücretsiz olacak

For Honor, bu hafta sonu ücretsiz olacak

Eğer internetiniz yetersiz kalırsa, güzel bir haberimiz var: For Honor, ücretsiz etkinlik için ön indirmeye açık olacak.

For Honor: Grudge & Glory sezonunun çıkışına sadece 1 hafta kala Ubisoft ve Sony, For Honor için yeni bir etkinlik duyurdu. Sony cephesinden gelen açıklamalara göre bahsettiğimiz bu Ubisoft oyunu, 10 Ağustos 2017 ile 13 Ağustos 2017 tarihleri arasında ücretsiz olarak oynanabilecek. Bu tarihlerde oyuna girenler tabii ki For Honor: Grudge & Glory içeriğini göremeyecekler fakat oyunda bulunan temel içerik hoşunuza giderse, indirimli bir fiyat üzerinden bu oyuna sahip olabileceksiniz ve ilerlemeleriniz silinmeden oyun deneyimine devam edebileceksiniz. Peki, bu kadar ağır bir oyunu nasıl indireceksiniz? Sony size bir güzellik yapıyor ve oyunu yarından itibaren, 8 Ağustos 2017 tarihinde indirmeye açıyor. Yani, oyunu yarından itibaren indirmeye başlayıp, direkt olarak 10 Ağustos 2017 tarihinde oynamaya başlayabileceksiniz. En azından hafta sonunuz farklı bir oyunla tatlanabilir, değil mi?

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

For Honor, bu hafta sonu ücretsiz olacak

Güncelleme

For Honor sadece PlayStation 4 üzerinde değil, PC ve Xbox One üzerinde de belirtilen tarihlerde ücretsiz olacak. Her platformun oyuncuları, bu hafta sonu ücretsiz bir şekilde For Honor oynayabilecek.

For Honor: Grudge & Glory Hakkında

Ubisoft, For Honor: Grudge & Glory’nin 15 Ağustos 2017 tarihinde tüm platformlarda eş zamanlı olarak başlatılacağını açıkladı. Grudge & Glory, yeni kahramanlar, haritalar, kıyafetler, sıralı oyun ve oyun güncellemeleri ile birlikte bugüne kadarki en geniş güncellemeyi getiriyor. Tüm haritalar ve oynanış güncellemeleri Üçüncü Sezon başlangıcında oyunculara ücretsiz olacak. Yeni kahramanlar, gururlu Highlander ve korkusuz Gladyatör, 15 Ağustos 2017 tarihinde Season Pass sahipleri için ücretsiz olarak sunulacak, diğer oyuncular ise 22 Ağustos tarihinde 15.000 Steel karşılığında satın alabilecek. Üçüncü sezonun çıkışı For Honor’un geliştirme programının ilk adımı olacak, Kasım 2017 tarihinde bir sezon daha yayımlanacak.

Şövalyeler, Vikingler ve Samurai arasındaki bitmeyen savaşa iki yeni ölümcül kahraman katılıyor: Highlander (Viking Hybrid) – Highlander, iki farklı dövüş şekli arasında geçiş yapabilen kahramanlardır. Savunma formları karşı atak ve değiş tokuş darbelerine olanak sağlar ve saldırgan formları ölümcül saldırılarını yaparken blok yapma gücü verir. Oyundaki en ağır ve uzun kılıcı kullanması Highlander’a kuvvet ve menzil arasında ölümcül bir kombinasyon kazandırır.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Gladiator (Knight Assassin) –Üç dişli mızrak ve kalkan kullanan Gladyatörler spor için öldürerek yaşarlar ve şimdi acımasızlıklarını ve yeteneklerini savaşa taşıyorlar. Hafif zırh giyen Gladyatörler, saldırmak ve sersemletmek için rakiplerini yumruklayabilirler. Uzun süren dayanıklılıkları ve kısaltılmış yetenek bekleme süreleri onları son derece çevik ve tehlikeli rakipler haline getirmiştir.  İki yeni savaş alanı olan Sentinel ve Viking Village, dünya haritasına eklenecek. Her iki harita da oyuncuları araziyi ustalıkla kullanmaya ve çevrelerinden her zaman haberdar etmeye zorlayacak benzersiz ve ölümcül bir tehlike oluşturuyor. Ayrıca, Üçüncü Sezon, yeni efsanevi bir giysi tanıtacak ve tüm Kahramanları’ın max ününü 40’a yükselterek oyunculara Kahramanları için daha çok özelleştirme seçeneği sunacak.

For Honor: Sezon Üç, 1v1 düello turnuvaları ile tüm platformlara rekabetçi bir oyun getirecek. Turnuvada yarışan oyuncular daha yüksek sıralama alabilecek ve özel ödüller kazanabilecek. Rekabetçi oyun 4v4 sıralama modlarının tanıtımı ile daha da gelişecek. Üçüncü Sezon lansmanı ile birlikte rekabette oyuna hazırlık amacıyla oyunu daha dengeli hale getirmek için I.II güncellemesi ek oynanış güncellemeleri getirecek. Saldırı ve savunma oyununu dengelemek için eklenen oynanış düzenlemeleri 3. Sezon boyunca test edilecek. Yeni sezon içeriğine göz atmak isteyenler For Honor Season 3 Live Event: Grudge & Glory Reveal turnuvasına twitch.tv/forhonorgame adresinden 12 Ağustos saat 9:00’da göz atabilir.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha eski ama güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. Eğer bu oyunları oynayacak bir TV arıyorsanız, en iyi 4K Ultra HD televizyonlar yazımız sizleri bekliyor. Eğer PC üzerinde oyun oynuyorsanız, PlayerUnknown’s Battlegrounds ipuçları, en güçlü silahları ve daha fazlası yazımız da var.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.