Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Yaşar Baturalp Artar, Editör Yazım tarihi: 18.05.2018

Yakın dövüş mekanikleri ile öne çıkmayı başaran For Honor, sadık oyuncu kitlesine altıncı sezonu sunmaya hazırlanıyor. Geliştiriciler, bu sezonla bir önceki sezonda olduğu gibi oyuncu deneyimini iyileştirmeye ve oyunun genel yapısını akıcı hale getirmeyi amaçlıyor. Hero’s March adındaki altıncı sezon, yeni özelleştirme seçenekleri ve yeni haritaları da beraberinde getirerek oyundaki çeşitliliği artıracak.

For Honor

Ubisoft tarafından paylaşılan bilgiler ışığında ortaya çıkan yeni sezonun oyunu çok daha oynanabilir hale getireceği kesin. Çıkışında oldukça büyük bir kitle toplayan fakat daha sonra yalnızca sadık oyuncular ile baş başa kalan For Honor, sezonluk güncellemeler ile iyileşiyor. Hero’s March, Orochi ve Peacekeeper kahramanlarına getireceği dengelemeler ile oyunu aradığı dengeye kavuşturabilir. Tabii ki yeni sezon yalnızca dengelemeler ve iyileştirmeler getirmiyor.

Altıncı sezon, yeni bir haritayı oyuna ekleyerek içerik çeşitliliğini de artıracak. Yeni harita ile birlikte dövüşebileceğiniz mekanların çeşitliliğinin artması oyunu daha ilgi çekici hale getirecektir. Bunun yanı sıra Hero’s March ile yeni özelleştirme seçenekleri de oyuncular ile buluşacak. Tüm bunların haricinde yeni görsel kataloglar da altıncı sezon ile birlikte oyunculara sunulmaya başlanacak. Ubisoft’un bu sezon ile birlikte For Honor’ı diriltmeye kararlı olduğunu görebiliyoruz.

For Honor altıncı sezonunun getirdikleri bu kadar mı?

Şimdiye kadar bahsettiklerimizin yanı sıra, sezonluk “The Rite of Champions” etkinliği de ilk defa altıncı sezon olan Hero’s March ile düzenlenecek. Sınırlı bir 4v4 oyun modu olan “Carousel of Death” modunda savaşarak başarı merdivenlerini tırmanmaya çalışacağınız bu etkinlik, 17 Mayıs 2018 ve 31 Mayıs 2018 tarihleri arasında sürecek. Dilerseniz, buraya ilerleyerek For Honor altıncı sezonu hakkında daha fazla bilgi elde edebilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.