For Honor, aylık 1 milyon oyuncuya ev sahipliği yapıyor

For Honor, aylık 1 milyon oyuncuya ev sahipliği yapıyor

Ubisoft ekibi, For Honor oyununun şu anki halinden oldukça memnun.

Çıkışını tam geçen sene, bugün yapmış olan For Honor, aylık 1 milyon oyuncuya ev sahipliği yapıyor. Ubisoft ekibinin açıklamaları ile öğrendiğimiz bu bilgiye göre, bahsettiğimiz 1 milyon oyuncu, benzersiz oyuncu. Yani tekrar eden bir oyuncu sayısı değil. Ayrıca bu oyunun toplam oyuncu sayısı da şu an 7.5 milyon sayısına ulaşmış durumda. Yani, şu an bu oyunu oynayan kitlenin, oldukça çekirdek bir kitle olduğunu düşünebiliriz sanırım.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

For Honor

Ubisoft ekibinin, 2018-2019 mali yılı için piyasaya sürmeyi planladığı 2 adet, henüz duyurulmamış video oyunu bulunuyor. Bazı oyuncular, bu oyunlardan bir tanesinin For Honor 2 olacağını tahmin ediyordu ama bu rakamlara baktığımız zaman, Ubisoft ekibinin henüz devam oyunu yapacağını düşünmüyoruz. Bu oyun da muhtemelen Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege gibi uzun yıllar boyunca yaşayacaktır.

“Tarihin birbirleriyle yüzleşen en ikonik savaşçıları olarak savaş meydanlarının kanlı vahşetine tanık olun. Çevik Chosen, vahşi Warborn ya da Lejyon’ların cesur şövalyeleri arasında seçim yapın ve toprak elde etmek ve zafer kazanmak için savaşın. Düşmanlarınızı dize getirmek için kurnaz stratejiler ile acımasız yakın dövüş yeteneklerini takım oyunuyla birleştirin. For Honor’ın yenilikçi Art of Battle sistemi size tüm vuruşların, tüm darbelerin ve her silahın ağırlığını hissetmenize olanak sağlar. Kendi savaşçı imajınızı oluşturmak için karakterlerinizi özelleştirin. Silahlar ve zırhlar neredeyse sınırsız kombinasyonlarla tamamen özelleştirilebilirler.”

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.