Football Manager 2018 için Dünya Kupası’na özel indirim kampanyası

Football Manager 2018 için Dünya Kupası’na özel indirim kampanyası

Football Manager 2018, %67'lik bir indirime girdi.

Futbol ile biraz olsun alakası olmuş bir kişi bile aklından, “Acaba ben bir futbol takımı yönetsem nasıl olurdu?” tarzı sorular sormaktan kendini alıkoyamıyor. PC ve oyun konsolları ile tanışmış olan kişiler için de bu sorunun çözümü hazır. Kendi takımınızı kurup yönetebildiğiniz, hatta bir futbolcunun hayatını bile yaşayabilme imkanı sunan futbol oyunları var. Bu haberimiz de, daha çok menajerlik hayali kuran oyuncuları sevindirecek cinsten. Zira, Dünya Kupası şerefine, Football Manager 2018 büyük bir indirim ile oyunculara sunuluyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Football Manager 2018 indirim

Football Manager 2018, çok uygun fiyatlara sunuluyor

Kampanya sayfasına ilerlemek buraya için tıklayınız.

Eğer biraz önce bahsettiğimiz kişi, biraz olsun sizin de içinizde varsa, normalde 120 TL gibi büyük bir fiyat etiketine sahip olan Football Manager 2018’i bizlere 39 TL gibi güzel bir fiyat ile sunan kampanyaya göz atmak isteyebilirsiniz. Sizlere bahsetmekte olduğumuz kampanyaya ayrıntılı olarak göz atmak için, hemen yukarıda bulunan, “Kampanya sayfasına ilerlemek için buraya tıklayınız.” cümlesi ile birlikte paylaşmış olduğumuz Playstore sayfasına göz atabilirsiniz.

Öncelikle, Playstore üzerinden satın alacağınız bütün oyunlar sizlere kod olarak ulaştırılıyor. Sizlere gönderilen kodu kullanmak için de PC’nizde Steam uygulamasını kullanıyor olmanız gerekiyor. Football Manager 2018 oyun kodunu satın aldıktan sonra Steam hesabınıza giriş yaparak, uygulama aracılığıyla kodunuzu kullanabilirsiniz. Daha sonrasında ise geriye sadece oyunu PC’nize indirmek ve arkanıza yaslanıp tadını çıkarmak kalıyor.


Football Manager 2018  Satın al
   Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.