Football Manager 18 dünya çapında 1 milyon satmayı başardı

Football Manager 18 dünya çapında 1 milyon satmayı başardı

Geç olsun, güç olmasın. Darısı yoldaki yapımın başına.

Football Manager 18, sadece Türk oyuncuları tarafından sevilerek satın alınmış bir oyun değil anlaşılan. Zira, geçtiğimiz gün paylaşılan bir Twitter gönderisi ile birlikte, bu haberimize konuk olan Football Manager 18’in dünya çapında 1 milyon adet kopya satmış olduğunun duyurusu yapıldı. Bahsini etmekte olduğumuz duyurunun bulunduğu Twitter gönderisini, hemen aşağıda sizlerle de paylaştık. Bizlere Football Manager 18 duyurusunu yapan bu Twitter gönderisinin sahibi olan Miles Jacobson ise, Football Manager’ın en önemli isimlerinden bir tanesi.

Football Manager 18 başarısının duyurusu, Miles Jacobson tarafından yapıldı

Yukarıda bulunan Twitter gönderisinde Miles Jacobson tarafından, “Bugünkü 15:00 maçlarının son düdüğü çalınmadan önce, milyonuncu Football Manager 18 kopyası aktif edildi.” şeklinde kabaca çevirisi bulunan cümle kullanıldı. Serinin sıradaki oyunu olan Football Manager 19 ise, 2 Kasım 2018 tarihinde biz oyuncuların beğenisine sunulacak. Bulunduğumuz Eylül 2018 ayının sonlarına doğru da, Football Manager 19’in anahtar detayları paylaşılacak.

Yolda olan yapım hakkında detaylar paylaşılana kadar, ne yazık ki Football Manager 19 hakkında pek bir bilgiye sahip olamayacağız. Fakat, bizlere Football Manager 18’den daha fazla hem içerik açısından, hem de oynanış açısından özelliğe sahip olacağını düşünüyoruz. Sonuçta, her geçen yıl ile birlikte, çıkışını gerçekleştiren oyunlarda da büyük ilerlemeler görebiliyoruz. Eğer henüz Football Manager 2018 oynamadıysanız, buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz inceleme yazımız ile, en azından nasıl bir yapıya sahip olduğunu öğrenebilirsiniz. Yolda olan Football Manager 19 için güzel bir hazırlık olabilir.


Football Manager 2018  Satın al
   Haber 


Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın