Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 20.08.2021

Uçak tutkunları için yapılmış olan Flight Simulator 18 Ağustos 2020 tarihinde çıkışını yapmıştı. Oyuna belli yetenekler getirecek, Almanya, Avusturya ve İsviçre’ye odaklanan güncellemenin başlangıçta 24 Ağustos’ta yayınlanması planlanıyordu, ancak kalite endişeleri nedeniyle ertelendi.

Çok yüksek bir kalite seviyesine ulaşmasını sağlamak için erteliyoruz

Geliştirici Asobo Studios, “World Update 6 olarak adlandırılan güncellemenin çok yüksek bir kalite seviyesine ulaşmasını sağlamak için çıkış tarihini 7 Eylül’e geri çekmeye karar verdik” dedi. Ek olarak, “Yeni haritaları, yeni fotogrametri şehirleri, 4 farklı havaalanı, yaklaşık 100 İÇN ve yeni keşif uçuşları, iniş zorlukları ve çalı gezileri dahil olmak üzere bölgede birçok iyileştirme içermesinden dolayı bu güncellemeden dolayı çok heyecanlıyız. Ancak bu yeniliklerin yanında bir ton içerik de dahil olacak ve harika olacağından emin olmak için sizden biraz daha zaman istiyoruz.” şeklinde ekledi. Bunun dışında önümüzdeki güncellemeler için yayınlanan bir görseli de bize sundu.

Ertelenen güncellemenin detayları ise; yeni ATC radar yüksekliği, bushtrip olarak adlandırılan görevlerde otomatik kaydetme sonrası oyunun çökmesi, “Offscreen terrain pre caching” isimli yeni bir grafik ayarı, maksimum fotogrametri çizim mesafesinin arttırılması ile şehir merkezindeki bina alanlarının daha uzaklardan görülebilmesi, VR alanında birkaç düzeltme gibi olmak üzere belli noktalarda belirlendi. Detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Asobo Studios, oyunun Xbox Series X/S sürümüyle aynı zamana denk gelecek şekilde Temmuz ayında büyük bir Flight Simulator güncellemesi yayınladı. Oyunun konsol sahiplerine daha ulaşılabilir olmasına yardımcı olmak için orijinal olarak tasarlanmış çok sayıda yeni kullanıcı dostu özelliğe erişim elde eden PC oyuncuları için önemli bir performans artışı sağladı. Ek olarak  Flight Simulator Top Gun DLC paketi bu yıl içinde piyasaya sürülecek. Oyunu oynamak isterseniz Game Pass üzerinde bulabilir ya da satın alabilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.