Firewatch geliştiricileri, In the Valley of Gods isimli yeni oyununu duyurdu

Firewatch geliştiricileri, In the Valley of Gods isimli yeni oyununu duyurdu

Oyun şimdilik sadece PC için, 2019 içerisinde çıkacak gibi görünüyor.

En son adı PewDiePie ile anılan Firewatch geliştiricileri Campo Santo, The Game Awards 2017 sırasında yeni oyunlarını duyurdu. Duyurulan yeni oyun, şimdilik sadece PC için çıkacak gibi görünüyor ve adı da In the Valley of Gods. Senaryo temelli bir macera oyunu olan In the Valley of Gods, Mısır’da geçecek ve geliştirici ekip bu oyun hakkında, “Firewatch geliştiricileri olarak şimdi karşısına birinci şahıs bakış açısına sahip, Antik Mısır içerisinde geçen bir senaryo temelli bir macera oyunu sunuyoruz.” diyor.

Firewatch geliştiricileri, In the Valley of Gods isimli yeni oyununu duyurdu

Bahsettiğimiz bu yeni oyunun yayımlanan ilk videosuna eğer dilerseniz sizler de haberimizin en altından göz atabilirsiniz. Fakat bu video ve sizlere verdiğimiz birkaç ufak bilgi haricinde oyun hakkında başka hiçbir şey bilinmiyor. Bir de elimizde oyunun resmi internet sitesi bulunuyor fakat bu internet sitesinden de pek bilgi alınmıyor. Yine de Campo Santo, In the Valley of Gods ile kendisini geliştirmiş gibi görünüyor. Ben kişisel olarak Firewatch oyunundan büyük bir zevk almıştım ve şimdi In the Valley of Gods için yayımlanan ilk videoyu izleyince, bu oyundan daha bile fazla zevk alacağımı hissedebiliyorum.

Tabii Antik Mısır hakkında pek bilgim yok, muhtemelen bunun için de Assassin’s Creed Origins güzel bir kaynak olacaktır. Peki, bu oyun hakkında sizler ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı mutlaka bekliyor olacağız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın