Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Yaşar Baturalp Artar, Editör Yazım tarihi: 27.08.2018

PlayStation VR oyunları her geçen gün çok daha ilgi çekici bir şekilde, daha gelişmiş grafikler ve mekanikler ile karşımıza çıkıyor. Bunlardan birisi olan Firewall Zero Hour, oyuncular tarafından PSVR platformunun Rainbow Six Siege’i olarak tanımlanmaya başlandı bile. Oyunun bu platformdaki indirme boyutu, yani PS4 cihazınızda kaplayacağı alan ortaya çıktı.

Firewall Zero Hour, kısa süre içerisinde PS4 oyuncularıyla buluşacak.

28 Ağustos 2018 tarihinde çıkış yapacak olan bu birinci şahıs nişancı oyununun arka planından biraz bahsedelim. 12 paralı askerden birini seçerek oynayacağınız oyun gerçekten de tanımlandığı gibi Rainbow Six Siege’i andırıyor. Taktiklerinizi kullanmanız ve bu şekilde oynamanız gereken Firewall Zero Hour, sanal gerçeklik deneyimi sunması ile oyunun içerisinde hissetmenizi sağlayacak. PSVR cihazlarınızı şimdiden hazırlamanızı öneriyoruz.

Oyunun PS4 platformundaki ürün sayfasına ilerlediğinizde doğrudan indirme boyutu ile karşılaşıyorsunuz. Cihazınızda toplamda 10.41 GB kaplayacak olan oyunun makul bir boyuta sahip olduğunu söylemek mümkün. PlayStation 4 platformu için Sony tarafından resmi disk desteği ile de satışa sunulacak oyunun fiziksel kopyalarından birini satın alabilirsiniz. Bu sizi indirme boyutundan ve indirme süresinden kurtaracaktır.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.