Final Fantasy XV: Royal Edition ne zaman çıkacak? (Çıktı)

Final Fantasy XV: Royal Edition ne zaman çıkacak? (Çıktı)

Final Fantasy XV: Royal Edition dolu dolu geliyor.

Halihazırda çıkışını gerçekleştirmiş bir video oyunu olan Final Fantasy XV, Royal Edition isimli bir sürüm altında tekrar oyuncuların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Öncelikle belirtelim, Final Fantasy XV: Royal Edition sadece PlayStation 4 ve Xbox One oyuncularına sunulacak. PC oyuncuları ise direkt olarak Final Fantasy XV adında bir oyun ile karşılaşacak. Fakat PC oyuncularına sunulacak olan bu oyunun içeriği, Royal Edition ile aynı olacak. Peki, neden böyle bir isim farkı var? Çünkü Final Fantasy 15 daha önce konsollar için çıkışını gerçekleştirmişti ama PC için ilk defa çıkacak.

Final Fantasy XV: Royal Edition, konsollar için de, PC için de 6 Mart 2018 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek. PC oyuncuları, bu çıkış ile birlikte 60 FPS/4K değerlerinde bir RYO deneyimi yaşayabilecek. Bu paketin satış fiyatı, PC üzerinde de, konsollar üzerinde de 50 Dolar olacak. Konsol oyuncuları eğer halihazırda ana oyuna sahipse, 20 Dolar ödeyerek oyunlarını Royal Edition sürümüne yükseltebilecek. Bize soracak olursanız, bu yükseltmeyi kesinlikle yapmanız gerekiyor. Neden mi?

Final Fantasy 15: Royal Edition ile hem PC, hem konsol oyuncularına, ana oyunda olmayan ögeler sunulacak. Bu ögeler arasında deniz aracı, yeni bölüm sonu canavarları, yeni bir şehir bölgesi, yeni bir mağara ve çok daha fazlası bulunuyor. Ayrıca oyunun bu sürümünde, daha önce çıkmış olan ücretli ve ücretsiz tüm oyun içerikleri de bulunuyor. Daha önce oyun için 4 farklı ücretli içerik güncellemesi çıkmıştı. 20 Dolar ödeyerek hepsine, tek seferde sahip olabiliyorsunuz. Bu, kaçırmamanız gereken bir fırsat bizce.

Final Fantasy XV: Royal Edition ne zaman çıkacak?

“Büyüyen bir açık dünya boyunca uzaklara yolculuk yapın ve tarihin yanlışlarını doğruya çevirmek için cesaretinizi toplayın ve sizden çalınan hayatı geri kazanın. Egzotik yabani hayata, acımasız canavarlara ve sizi bekleyen antik hazinelere sahip benzersiz bir fantezi dünyası. Arabanızla ya da yaya olarak keşfedin ve genç prens Noctis’e tehlikeler ve maceralar boyunca yol göstererek onun ve arkadaşlarının öğrenmelerini sağlayın.

Düşmanlarınızı alt etmek için hem güce hem de kurnazlığa ihtiyacınız olacak. Önünüze çıkan düşmanları ezip geçmek için gerçek zamanlı taktiksel savaş sisteminde yıkıcı etkiye sahip büyüleri ve güçlü eşli saldırıları kullanın. Yolunuzda devam ettikçe yeni silahları ve zırhları keşfedin, her başarılı zaferde yeni yetenekleri ve güçleri geliştirin. Memleketiniz kaybedildi – şimdi onu geri alma zamanı.”

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın