Menü
https://leadergamer.com.tr/nba-playgrounds-kadrosu-aciklandi/

Final Fantasy XV

Yapımcı Square Enix
Dağıtımcı Square Enix
Tür
Çıkış Tarihi 29 Kasım 2016
final fantasy xv 21 Nisan 2017 9:25

Final Fantasy XV için yeni bir grafik/performans özelliği geliyor

Tabii ki sadece PlayStation 4 Pro için.


Square Enix, yeni bir basın açıklaması ile birlikte Final Fantasy XV için birçok güzel yenilik duyurdu. Bu yeniliklerin başını ise PlayStation 4 Pro için hazırlanan yeni bir grafik/performans modu çekti. Bildiğiniz üzere oyunun PlayStation 4 Pro sürümünde şu an 2 farklı ayar var. Bu ayarlardan biri grafik ayarını yükseltip, FPS düşürüyor; diğer ayar ise tam tersini yapıyor. Yeni eklenecek olan 3. ayar ise biraz daha ortalarda. Grafikleri bir tık yükseltirken, stabil bir FPS sağlıyor. Oyunun şimdiki performans modundaki FPS ne yazık ki sabit değildi. Bu yüzden sabit bir FPS ile oynamak isteyen oyuncular, bu yeni modu çok sevecektir.

Final Fantasy XV için yeni bir grafik/performans özelliği geliyor

Bahsi geçen bu Stable Mode ile oyun kaç FPS değerine kilitlenecek, henüz bilemiyoruz çünkü ekipten herhangi bir açıklama da gelmedi. Fakat moda ait görsele hemen yukarıdan sizler de göz atabilirsiniz. Bahsi geçen bu mod haricinde, oyuna başka ufak tefek yenilikler de yapılacak. Bu yenilikler genelde oyunun çevirisi ile ve zamanlı avlar hakkında olacak. Daha detaylı güncelleme notları paylaşıldığı zaman, bunları mutlaka sizlere sunacağız. Bu yüzden bizleri takip etmeye devam edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyor olacağız.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, en iyi PlayStation 4 oyunları listemize, “Yeni Windows 10 oyun modu nasıl kullanılır? Nasıl çalışır? Ne işe yarar?” başlıklı yazımıza ve FIFA 18 hakkında bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz.

Kaan GEZER Editör