Canlı LeadergamerTV Sea of Thieves oynuyoruz

Bilgisayarınızın, Final Fantasy XV: Windows Edition oyununu kaldırıp kaldırmayacağını şimdiden öğrenebilirsiniz

Bilgisayarınızın, Final Fantasy XV: Windows Edition oyununu kaldırıp kaldırmayacağını şimdiden öğrenebilirsiniz

Oyun, 6 Mart 2018 tarihinde çıkacak ama oyuna ait Benchmark uygulaması şimdiden resmi olarak çıktı.

6 Mart 2018 tarihinde PC platformları için çıkışını gerçekleştirecek olan Final Fantasy XV: Windows Edition, oyunculara bir grafiksel şölen yaşatmaya hazırlanıyor. Bu oyunun daha önce sistem gereksinimlerini sizlere sunmuştuk ve bu sistem gereksinimleri, belki sizin kafanızı karıştırmış olabilir ve yaşayacağınız görsel şölenden emin olamamış olabilirsiniz. Final Fantasy XV: Windows Edition geliştirici ekibi ve yayıncı ekibi de, oyunculara çok büyük bir kıyak geçerek, bu oyunun Benchmark uygulamasını şimdiden indirmeye açtı. Bu Benchmark uygulamasını kullanarak, bilgisayarınızın bu oyun ile nasıl performans vereceğini görebilirsiniz.

Bilgisayarınızın, Final Fantasy XV: Windows Edition oyununu kaldırıp kaldırmayacağını şimdiden öğrenebilirsiniz

Eğer bahsettiğimiz uygulamayı sizler de bilgisayarınıza indirmek istiyorsanız, bu linki kullanabilirsiniz. Test sonuçlarını bizlerle paylaşmayı da unutmayın. Merakla bekliyor olacağız. Tabii şimdi test ardından, eğer bilgisayarınız bu oyunu kaldırıyorsa, bir de ön sipariş vermek isteyebilirsiniz. Final Fantasy XV: Windows Edition geliştirici de dağıtıcı ekibi, bahsettiğimiz uygulamayı çıkarttıktan sonra, oyunun ön sipariş bonuslarını da resmi olarak açıkladı. Eğer oyunu bilgisayarınız kaldırdıysa ve şimdi ön sipariş vermeye hazırlanıyorsanız, hemen aşağıdan ön sipariş bonuslarına da göz atabilirisniz.

Eğer Final Fantasy XV: Windows Edition oyununa Steam üzerinden ön sipariş vermek isterseniz, ön sipariş bonusu olarak FFXV Fashion Collection paketini elde ediyorsunuz. Bu pakette, ana karakteriniz için 4 farklı tişört bulunuyor ve her tişört, farklı bir bonus veriyor. Eğer Steam yerine bu oyunu Origin üzerinden ön sipariş verirseniz de, FFXV Decal Selection paketine sahip oluyorsunuz. FFXV Decal Selection ile de arabanıza farklı çıkartmalar ekleyebiliyorsunuz. Son olarak, Microsoft Store üzerinden Final Fantasy XV: Windows Edition ön siparişi verirseniz de, FFXV Powerup paketinin sahibi oluyorsunuz. FFXV Powerup içerisinde Dodanuki isimli bir kılıç bulunuyor.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın