Türkiye

Final Fantasy XIV fragmanı şimdi gösterimde!

Final Fantasy XIV fragmanı şimdi gösterimde!

Square Enix bugün BAFTA adayı Final Fantasy XIV'nin en yeni içerik güncellemesi için Revenge of the Horde ismindeki resmi fragmanı yayımladı.

Revenge of the Horde (3.3 Yaması) 7 Haziran’da aktifleşecek ve oyuna heyecan verici, aksiyon dolu güncellemeler getirecek. Bunlar arasında Dragonsong War ana senaryo görevinin merakla beklenen finali, Moogle ırkından yeni Beast Tribe görevleri ve oyuncuların daha rahat eşleşerek Eorzea’nın en zorlu mücadelelerine birlikte katılabilmelerini sağlayacak yeni Raid Finder özelliği de bulunuyor. Tabii hepsi bu kadarla sınırlı değil, bu epik güncelleme oyuna daha birçok yeni özellik katacak.

3.3 Yaması ayrıca ücretsiz deneme sürümüne göz atmak isteyen oyuncuların seviye sınırını da yükseltecek. Ücretsiz deneme sürümünü kullanan oyuncular 35. seviyeye kadar yükselebilecekler ve Eorzea’daki farklı meslekler gibi heyecan verici özelliklerin çoğunun test etme şansını yakalayacaklar.

Ayrıca bugün Final Fantasy XIV hayranları için özel bir gün; Eorzea’nın en mutlu mekanı, efsanevi Manderville Gold Saucer’da gerçekleşecek sezonluk Make It Rain Campaign etkinliği de bugün başlıyor. Final Fantasy XIV hayranları bu özel etkinliği kaçırmak istemeyecekler.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın